Březňák INFOŠ před závodem

Chystáš se na Březňák, ale nevíš přesně co a jak? Jak bude probíhat přejímka, v kolik hodin staruješ a na co se těšit v uázemí?? Pojďme se tomu podívat na zoubek.

ZÁKLADNÍ INFO

Závod se koná v Tj Tlučná fotbalové hřiště

Parkování bude přímo vedle zázemí ZDE

Veškeré info k závodu včetně tras a harmonogramu nalezneš NA WEBU ZÁVODU

Na webu najdeš i seznam přihlášených, ve kterém si můžeš zkontrolovat svou platbu i kategorii a případně se nám ozvat s čímkoli včas.

Jakékoli dotazy na nás miř nejpozději ve čtvrtek, v pátek již lítáme po lesích a chystáme závod :-)

PŘEJÍMKA STARTOVNÍCH ČÍSEL - CO A JAK?

Přejímka startovních balíčků bude dle harmonogramu. V sobotu od 8:30 do 10 hodin canicross, od 10 do 12 hodin běh a od 8:30 do 13 hodin dětské závody. Na přejímku se dostav nejpozději 30 minut před jejím koncem. Bude stačit, když na registraci nahlásíš své jméno. Objednaný merch ti bude vydán se startovním číslem. Registrace na místě možná (řídí se podle stejného harmonogramu).

Co s sebou na přejímku
Bude stačit, když na registraci nahlásíš své jméno. Junioři navíc předloží souhlas zákonního zástupce (VZOR ZDE), nebo může zákonný zástupce souhlas na místě podepsat. Pejskaři předloží očkovací průkaz ke kontrole povinných očkování a bude jim přeměřeno a označeno vodítko, se kterým poběží závod. NA PŘEJÍMKU BUDE NOVĚ NUTNÉ PŘIVÉST I PEJSKA, SE KTERÝM POBĚŽÍTE, namátkově bude kontrolována váha psa a dodržování pravidel závodu.

Změny v přihlášce a přeregistrace
Jakékoli změny v přihlášce či přeregistrace bylyzdarma do středeční půlnoci 9.3. Při přejímce startovních čísel bude možné dělat změny v registraci na místě s poplatkem 50 Kč. 

Nestíháš si převzít registraci?
Pokud nemáš možnost si startovní balíček převzít osobně, může jiný závodník tvůj startovní balíček vyzvednout za tebe pokud předloží tvůj písemný souhlas (Stačí věta, v psané či elektroniské podobě"Souhlasím, že moj startovní balíček převezme "jméno osoby" a tvůj podpis)  Pozor! Pokud běžíš se psem, bude muset vzít na registraci i tvého pejska a ukázat jeho očkovací průkaz a tvou výbavu.

DĚTSKÉ ZÁVODY 

Dětské závody proběhnou v místě startu od 14 hodin. Registrace na místě či přejímka startovních čísel předem registrovaných dětí bude od 8:30 do 13 hodin. Děti budou děleny do kategorií dle věku v den závodu. 0-4 roky poběží 150m, 5-7 let poběží 500m, 8-11 a 12-14 let poběží 1400m. Nejmenší děti mohou mít při běhu doprovod.

STARTOVNÍ LISTINA 

STARTOVNÍ LISTINU NALEZNEŠ ZDE


VETERINÁRNÍ A ZDRAVOTNICKÝ DOHLED, INFO

Stan veterinárního dohledu bude fungovat po celou dobu závodu i jako zázemí rozhodčího a infostánek hned vedle stanu s registracemi. Zdravotnický dohled zajistí místní sbor dobrovolných hasičů.

KONTAKTY, KTERÉ BY SE TI MOHLY HODIT

Organizátoři

Jan Bielik
Markét Myslivcová: 608 583 445

Trasa

Pro případ jakéhokoli prolému na trase bude Ríša na kole a připraven vyrazit ti pomoci
Richard Pytelka: 724 913 845

Veterinární dozor a rozhodčí

V případě jakéhokoli problému zdravotního rázu u tvého psa se buďto dostav do stanu veterinárního dozoru, nebo volej napřímo. 
Františka Petráková: 728 284 351

KEMPOVÁNÍ  

Na parkovišti bude možné přespat v autě při příjezdu nejpozději v 18 hodin v pátek - parkoviště se na noc zavírá.

JÍDLO  

Najíst se bude možné přímo v hospůdce v zázemí závodu v sobotu od 10:00. Mimo běžného sortimentu bude navařený i guláš a polévka. Hospoda je dostatečně velká a poskytne teplé zázemí během dne. 

LESKROSÍ POHYBOVÁ ŠKOLIČKA  

Na místě bude fungovat Leskrosí školička, kam můžete dát své ratolesti, zatímco poběžíte závod. Fungovat bude od 10:30 pro děti od 4 let. Vrchní věkovou hranici necháme na rodičích. Kapacita bude omezena na 20 dětí. Budeme mít připraveny běžecké hry, aktivity a děti pohlídáme, nežli vy se vyblbnete na trase. Děti můžete do školičky přivést mezi 10:30 a 11 hodinou a mezi 12:30 a 13. Vyzvednout můžete po doběhu.

GELOREN - PARTNER PRO POHYB - MASÁŽE A TEJPOVÁNÍ PRO BĚŽCE A PSÍ FYZIO PORADENSTVÍ 

Partner Geloren přijede nejen s ochutnávkou jejich dobrot, ale mlýžete se těšit i na masáže nohou a šíje s odpočívárnou ve vyhřívaném stanu. Navíc přibydě i point s poradenstvím v oblasti psí fyzioterapie, prevence a péče o pohybový aparát.

VYBAVENÍ PRO BĚH I BĚH SE PSEM- vyzkoušej a nech si poradit s výběrem

Co by to bylo za zážitek ze závodu bez trochy toho nakupování? Jako na každém závodě se tak můžete těšit i zde na stánek s vybavením od Rozběháme Česko - BĚŽECKÉ CENTRUM. Ve stánku bude jako vždy zkušený personál, který poradí s výběrem běžeckých bot i canicrossové výbavy. Pokud tedy stále hledáš to ideální vybavení, které bude sedět, budeš na pravém místě

Nově se mlžete těšit i na stánek partnera Canvit (výživové doplňky pro psy) a Calibra (krmivo pro psy) ve kterém najdete i oblÍbenou značku Hurta. 

POTŘEBUJEŠ ZAPŮJČIT NĚCO Z VÝBAVY?

Samozřejmě se může stát, že ti něco z výbavy chybí, něco se rozbije, něco se zapomene. I na to jsme připravení a tak bereme hromadu věcí na půjčení už v pátek večer, kdy sice nebude stánek, ale budeme ready půjčit na celý víkend vybavení pro canicross. 

PROTESTY - CANICROSS

Na dodržování pravidel dohlíží na Leskrosech pořadatelé rozmístění na trase. V případě, že jsi svědkem či dokonce poškozený porušením pravidel, je nutné tuto skutečnost v cíli nahlásit pořadateli formou vznesení protestu.

Jak podat protest a proč?
Nahlášení porušování pravidel není v našem sportu bráno jako “žalování”, ale je důležité pro udržení čistoty našeho sportu a Fair Play. V případě, že jsi byl svědkem či terčem jakéhokoliv problému, vyplňíš jednoduše po doběhu formulář ve stánku veterinární kontroly a rozhodčího. Protesty budou přijímány sobotu od 10:00 do 13:00. Poznámky pořadatelů z trasy budou případně použity při přezkoumání. Rozhodčí protest vyhodnotí dle stanovených pravidel závodu a dle svého uvážení. Většinou se veškeré problémy řeší domluvou, avšak někdy se vyhodnocení může promítnout i do výsledků závodu, velmi vážné případy pak mohou skončit i diskvalifikací.
Pro podání protestu bude nutné vyplnění formuláře a zaplacení poplatku 100 Kč. Poplatek bude vrácen závodníkovi v případě uznání protestu. Ve formuláři bude nutné identifikovat osobu jménem nebo startovním číslem. Při řešení problému bude nutná přítomnost obou stran. Obě strany budou pořadatelem 3x mikrofonem vyzvány k dostavení k vyřešení problému. Nepřítomnost jedné strany bude brána jako souhlas. PRO UZNÁNÍ A ŘÁDNÉ PŘEZKOUMÁNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL JE TŘEBA - nezávislého očitého svědka, videozáznam nebo přiznání k prohřešku.