Canicrossová sada ManMat dlouhá

Kód produktu: 00040
Během 5 dnů u vás doma
Možnosti:
ManMat Postroj ManMat Polostahovací obojek ManMat sedákManMat - barva
2 899 Kč
Popis

Pro ulehčení výběru jsme pro vás sestavili sadu, která obsahuje to nejdůležitější, co potřebujete. Vyberte si celou sadu pro canicross od firmy ManMat. Obraťte se přímo na nás a využijte možnosti vyzkoušení sortimentu v Plzni.

Canicrossová sada ManMat dlouhá

Sada obsahuje: Postroj Run Long, canicross šňůru (vodítko s amortizerem) 2m, opasek, obojek, vodítko, vak

Cena za sadu je zvýhodněna.

Barvy : Alpská modrá, oranžová, zelená

Sadu obdržíte v multifunkčním vaku do barvy sady, v ceně 580 Kč, který bude ZDARMA! Vak slouží k uschování veškerého vybavení pro psy, které budete mít vždy pohromadě k přenesení. Vak má odvětrávané boky, čímž se minimalizuje zapaření výstroje. Vak má moderní avšak jednoduché zapínání.

Postroj run long - Výborný pro všechny typy středních a velkých plemen psů, vhodný pro psy, kteří již mají zkušenost s tahem.

Velikost Obvod krku
S 43 - 46 cm
M 47 - 50 cm
L 51 - 54 cm
XL 55 - 58 cm
XXL 59 - 63 cm
EXL 64 - 70 cm

Postroje jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu. Materiál polstrování - TEBOX - testovaný na oděr, nepoškozuje srst psa, nenamrzá a je minimálně nasákavý.

Sedák - vhodný pro všechny individuální disciplíny. Výhodou tohoto opasku je bodová nastavitelnost dle Vašich požadavků. Sedák lze umístit buď do úrovně beder nebo do úrovně boků.

Velikosti: S - dětská,

M - dospělý

Barvy : oranžová, modrá, zelená

Vodítko s amortizérem - délka 2m, s jednou karabinou, barevné varianty: černá se vzorem. Canicross šňůru je možné připnout k opasku protažením jejího velkého oka.

Polostahovací obojek - velikosti ve staženém stavu:

XS - 29 cm, 2 - 33 cm, M- 37 cm, L 42 cm, XL - 47 cm, XXL - 52 cm, EXL - 57 cm
Hledáš konkrétní značku?