Projekt #myteporazime pomáhá i sbližuje

Zdeněk Botek je velký srdcař. Obrátil se na nás s přáním uspořádat Běh pro Matýska. Do sběru finančních prostředků se vložil i sám osobně a díky jeho obětavosti se podařily sehnat prostředky i z dalších zdrojů a Maty má nový kočárek, který mu umožní lepší komfort při cestování, polohování atd.

S některými z přispěvatelů se Zdeněk osobně sešel a tvoří se tak nové krásné příběhy o přátelství. Tohle je totiž projekt #myteporazime (porážíme lenost, výmluvy, i třeba nepřízeň osudu, nebo samotu).

Na svůj FB si "odložil" tuhle zprávu: "Dneska je to přesně rok,co jsem s jedním velkým srdcarem,zakončil 14 km výletem nádhernou myšlenku mým během a chůzí se pokusit někomu pomoci.S projektem Myteporazime jsem pořádal charitativní závod pro chlapce mého kolegy z práce.Dekuji moc Karlovi Švejdovi (pozn. redakce - Karel je také náš velký srdcař a my jsme za to velmi vděční!),za dnešní připomenutí.Dekuji třeba i vám, kteří jste byli mezi dvěma stovkami závodníků.Velmi si vážím té důvěry a mé "drzosti" se do tohoto projektu bez sebemenších zkušenosti pustit.Opatrujte se všichni!"