Kam na závody - 1.10. Škoda FIT půlmaraton

Slevy a

Závod v běhu na 21,097 km se startem a cílem v centru města Plzeň – náměstí Republiky. Jedna z nejkrásnějších tratí v České republice, která vede centrem města a okolí v jednom okruhu. Největší sportovní událost v Plzeňském kraji. Limit 2500 běžců. Vložené dětské závody, rodinný běh a firemní štafety. Kulturně sportovní den pro celou rodinu!

Druhý ročník půlmaratonu se letos uskuteční na podzim, konkrétně v neděli 1. října 2017.
Hlavní závod dne bude vypsán na tradiční půlmaratonskou vzdálenost 21,097 kilometru. Trať vede historickým centrem a středem Plzně, běžci se podívají do areálu Škodovky, zamíří do Borského parku a do okolí plzeňských řek, aby se následně vrátili zpět do centra na náměstí Republiky.

Jedna z nejkrásnějších tratí v České republice, která vede centrem města a okolí v jednom okruhu.

Přijmout půlmaratonskou výzvu však mohou i ti, kdo si netroufají na celou trať – a sice v rámci dvou nebo čtyřčlenných štafet. Připraven bude také rodinný běh, dětské běhy a bohatý doprovodný program.
RODINNÝ BĚH
Chcete zažít neopakovatelnou atmosféru velkého běžeckého závodu s vašimi blízkými? Škoda FIT půlmaraton 2017 má pro vás řešení! Právě pro vás totiž připravili organizátoři nesoutěžní Rodinný běh. Na trasu o délce 2,5 kilometru centrem města mohou vyběhnout rodiče s dětmi, připojit se mohou babičky, dědečkové, prostě každý z rodiny. Závod určitě zvládne každý a všechny čeká podobná atmosféra, jakou zažijí účastníci hlavního závodu Škoda FIT půlmaraton 2017. Rodinný běh totiž startuje z plzeňského náměstí Republiky pouhých 15 minut po startu hlavního závodu, takže diváků podél trati bude určitě dost.
DĚTSKÉ BĚHY
Na své si při Škoda FIT půlmaratonu přijdou i děti a mládež. Nedělní program zahájí Dětské závody. Start a cíl se uskuteční přímo v srdci dění – tedy na náměstí Republiky v Plzni. Organizátoři připravili na náměstí okruh o délce 320 metrů, který poslouží coby trasa malým závodníkům v celkem deseti dětských a mládežnických kategoriích.
Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/1311562455567860/

Video pozvánka