Náš tip - Canicross Tour s Fitminem

Nové běžecké  dobrodružství, zcela nový canicrosový seriál 3 závodů pod názvem Canicross tour s Fitminem.  První bude v Liberci 16.6.2017, druhý na Hrubé Skále 18.8.2017 a poslední v Mladé Boleslavi a to 29.9.2018.

Liberecký závod bude mít nejpestřejší a nejdelší trasu s délkou cca 4.2 km. Poběží se z Lidových sadů od kavárny Liďáky do libereckých lesů. Trasa je pěkná, měkká a pestrá na profil, ale věříme že čtyřnohý parťák svému páníčkovi pomůže k cíli. Aby každý závodník měl motivaci doběhnout až do konce, tak na něj bude čekat pamětní medaile. Tento závod je první ze série a věříme, že závodníci dorazí a trať se bude všem líbit. Na akci budeme mít i stánky s vybavením a potřebami pro pejsky.

Druhý závod se běží na Hrubé Skále v malebném Českém ráji. Trasa je úplně parádní a nejkratší z celé serie, pouhé 2,9 km. Každý závodník se zde může těšit samozřejmě jako na prvním závodě, na pamětní medaili, ale jako bonus navíc bude pro každého závodníka připraveno grilované masíčko a nějaké to pití. A to už se rozhodně vyplatí běžet.

Třetí a poslední závod bude v Mladé Boleslavi v krásném lesoparku Štěpánka. Je to poslední závod, který se poběží právě v parku, takže věříme že se každému poběží na pohodu. Délka trati bude cca 3.9 km. Zde bude vyhlášena celý  série, takže se je na co těšit a cen se bude rozdávat opravdu hodně. Na každém závodě dostane závodník pamětní medaili. Také máme pro každého závodníka, který se přihlásí do 15.5.2018 na celý seriál bude  připravené tričko s motivem závodu.

A co vedlo pořadatele k uspořádání celého seriálu??? Na Liberecku již pořádají několikátý závod a to jak v canicrossu tak běžecký, další krok bl tedy jasný - spojit síly a ze tří závodů a vytvořit canicross seriál - závodníci si tak mohou vyzkoušet tři různé trasy a vyhrát zajímavé ceny za celý seriál.

My Věříme, že přijde hodně nadšených závodníků a že se vám bude tento nový seriál líbit, my ho vřele doporučujeme a doufáme, že se s vámi  na některém ze závodů i přes náš nabouchaný program uvidíme, stojí to totiž za vykřičníček v kalenáři :-)

Více info : https://www.facebook.com/events/156740061639772/