Leskros Tlučná ZRUŠEN

Přátelé Leskrosáci,
v posledních týdnech jsme dávali s celým týmem hlavy dohromady už ani nevíme kolikrát, vymýšleli varianty, překrucovali vše co se dalo. Do přípravy tlučenského závodu a vůbec celého seriálu jsme vložily srdíčko a nesčetně hodin práce a tak  je pro nás těšké si přdstavit, že se společně nesejdeme na startu, ale doba je jaká je  a i vy jste nám nakonec pomohly ke konečnému rozhodnutí.

Finálový závod seriálu nakonec bude ZRUŠEN, startovné vám bude vráceno v plné výši, a objednaný merch vám zdarma zašleme poštou na vaši adresu. Mezi tím se začneme plně soustředit na přípravu sezony 2021, která nám, doufáme, přinese spoustu parádních trailových společných zážitků a bude ještě vytuněnější, vymazlěnější, protože se na ni budeme ještě více těšit.

Důvody všichni znáte a pravděpodobně pro vás tato zpráva nění ani překvapením, ale pojďme se především podívat na to, jak to všechno provedeme.

VÝSLEDKY SERIÁLU  A TÝMOVÉ VÝZVY


Přestože to není tak, jak jsme si představovali a plánovali, jsou výsledky seriálu tímto konečné tak, jak jsou po posledním závodě v Nebílovech. Všem vám především GRATULUJEME k vašim skvělým výsledkům, děkujeme za vaši účast a statečné bojování! Umístěným na 1., 2. a 3. míste v seriálu zašleme Leskrosí trofej na památku.

Týmovou výzvu tímto tak vyhrává TÝM ROZBĚHÁME PLZEŇ, tedy putovní pohár zůstává doma  a přibude na něm plaketka pro rok 2020, příští rok se o nej popereme znovu a těšíme se na zajímavé souboje! Na druhé místě se umísťuje tým plný canicrossových i běžeckých matadorů, kterým není nikdo jiný než TJ Sokol Maxičky! Třetí místo vybojival tým Canicross Plzeň.

STARTOVNÉ

Startovné za závod v Tlučné vám samozřejmně vrátíme v plné výši, avšak vzhledem k tomu, jže já vás p pěti stům, je potřeba, abyste pro vrácení startovného vyplňili krátký dotazník níže, zabere vám to jen chviličku. Peníze vám přijdou na účet do 5-ti pracovních dnů od vyplnění dotazníku.
Dotazník vyplňte nejpozději do konce listopadu, poté rozpočet musíme uzavřít. Veřte, že vracet takové množství startovných není vůbec jednoduché a není na to bohužel žádná skratka, proto je pro vrácení vašich peněz nutné dotazník vyplnit.

Převedení startovného do dalšího roku neumožňujeme, chceme začít s čistým štítem, nechceme vám držet vaše peníze a rovněž tak vznikají i chyby a nesrovnalosti, tedy prosíme vás opravdu o vyplnní dotazníku a peníze vrátíme.

OBJEDNANÝ MERCH

Součástí dotazníku je i volitelné pole adresy pro zaslání merche. Prosíme vás, kteří máte objednaný a nevyzvednutý merch, o vyplnění adresy pro zaslání. Pokud máte raději zásilkovnu, uveďte její pobočku.  Pokud si již nejste jistí zda máte u nás cokoli k vyzvednutí, vyplňte adresu a my prověříme u nás v systému.

CO NÁS ČEKÁ V PŘÍŠTÍM ROCE?

Na příští rok chystáme několik překvapení, již nyní ale chceme prozradit, že ze stávajících tradičních LESKROSŮ zůstanou pouze dva, dva naopak přesídlí do zbrusu nových míst po republice. Chceme Vám být blíže a ukázat vám nová místa, tak sledujte naše streamy a my vám již v tomto roce začneme pomalu odkrývat, kam se společně podíváme!