Letní párty běh přilákal přes 700 běžců | Foto, výtěžek

Párty běžci, v sobotu 24. srpna proběhla největší barevná, pěnová, vodní a překážková plzeňská párty v běžeckém. Na 700 běžců, dětí, rodin si přišlo užít Letní párty běh 2019, který byl součástí Sportmanie Plzeň. Na trase dlouhé 2,5km si malí i velcí přišli na své. Díky krásnému počasí se po 700m od startu běžci schladili ve vodní zóně. Následně běželi do barvičkové zóny, kde byli nachystaní pomocníci se 120 kg barevné “munice”. Po barvičkovém šílenství si běžci doběhli do překážkové zóny od kluků ze Seals run, která nabídla velké zážitky. Od skákání v pytli, po překonávání překážky, plazení se v trávě, hodem, až po jízdě na retro kole. Po vyblbnutí se, čekalo běžce posledních 200m do rozhodnutí se, zda-li si dají ještě další 1, 2 kolečka a nebo vlítnou přes pěnovou zónu do cíle.

Krátké video z rozcvičky

Video z překážkové zóny

Oficiální video

V cíli na všechny párty běžce čekala koolácká medaile, občerstvovačka s mnoha dobrotami (v hlavní roli s hlaďouši Danio) a párty stěna s plaměňáky, palmou a letními rekvizitami. To by nebyl párty běh, aby jsme naším během nepodpořili ty, kteří to potřebují. Tento rok podporujeme Diakonii Západ, konkrétně zařízení Domov Radost, které se stará o 30 dospělých autistů a mentálně postižených.

VÝTĚŽEK PRO DOMOV RADOST – 28 763 KčVÝTĚŽEK

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE – KLIKNI SEM

Děkujeme všem párty běžcům, rodinám, dětem! Bylo nádherné sledovat, kolik lidí se zvedlo z gauče a uběhlo své první kilometry. Obrovská poklona, gratulace a moc se na vás těšíme na pokračování, tentokrát v maskách a kostýmech na Halloweenském párty běhu.
Tým Rozběháme Česko