Akce

On Running Cloud X Storm/Tide

Stabilní, hbité a všestranné. Na běh i na cvičení. To jsou nové Cloud X švýcarské značky On Running. Velmi lehká bota, která s vámi vyrazí běhat a zvládne i odcvičit na venkovním hřišti. Dopřeje pohodlí, ale nedá vám nic zadarmo. Jste připraveni?

Možnosti:
Velikost bot
Běžná cena: 3 990 Kč
2 594 Kč
Vyprodáno
Popis
Přesný jako švýcarské hodinky. Možná by se toto rčení mělo změnit na: stabilní a všestranný jako švýcarské ON. Funkční svršek boty s integrovanou síťovinou dopřeje dostatečné pohodlí a zároveň podrží nohu na svém místě. Měkký dopad, výbušný odraz. Bota, která se přizpůsobí svému majiteli. Chce běhat, chce cvičit. Jejím domovem bude dráha, město i tělocvična. Dokonale se vám přizpůsobí. Stačí jen vyrazit.

Specifikace použitých technologií:

  • Svršek boty je tvořen z jedné unikátní síťoviny, která je dostatečně prodyšná a drží nohu tam, kde je to potřeba. Bezešvý jazyk a integrovaná vnitřní ponožka zajistí ještě větší stabilitu nohy.
  • Speedboard technologie v podrážce zaručí rychlý a dynamický odraz. Bota vás sama vyšvihne směrem nahoru, pomůže se odrazit od země. Běh bude rychlejší a efektivnější.
  • Paměťová superpěna Helion™ spolu s technologií CloudTec® zaručí velmi měkký dopad, ale zároveň rychle vystřelí nohu do odrazu. Její tlumící vlastnosti jí může kterákoliv bota závidět, ochrání vaše vazy a šlachy před opotřebováním.
Vlastnosti
Typ běžecké boty Tréninková, Závodní
Povrch Silnice, Šotolina, Tělocvična
Došlap Neutrální
Pohlaví Pánské
Tlumení Střední
Váha 230 g (US 8.5)
Drop 6 mm
Kolekce 2021
Barva Storm/Tide