Akce

On running Cloudflow 3 Ink/Meadow

Lehká a tlumená bota určená pro trénink i závody s pěnou Helion ™.

Možnosti:
Velikost bot

Dostupné varianty:

44,5 3ks
43 3ks
44 2ks
45 2ks
42 1ks
47,5 0ks
46 0ks
42,5 0ks
48 0ks
47 0ks
Běžná cena: 3 990 Kč
3 192 Kč
Skladem
Popis

Cloud Flow vás donutí podávat ten nejlepší výkon. Tato lehká a dynamická bota najde své uplatnění především na silnici při krátkých, ale intenzivních trénincích. Pokud hledáte rychlou, ale zároveň velmi pohodlnou botu, vhodnou i na závody, Cloud Flow vás rozhodně nezklamou. Vršek celé boty je tkaný z jednoho kusu, na celé botě najdete tři švy. V oblasti nártu a špičky výrobce přidal zpevňující prvky. Cloud Flow se hodí pro běžce, kteří to s tréninkem myslí opravdu vážně. Vyražte s nimi na tempový trénink a překonejte sami sebe!

Specifikace použitých technologií:

  • Speedboard technologie v podrážce zaručí rychlý a dynamický odraz. Bota vás sama vyšvihne směrem nahoru, pomůže vám se odrazit od země. Běh se tak stane rychlejším a efektivnějším.
  • Zero-Gravity paměťová pěna v podešvi je lehká, proto bota váží pouhých 260g (pánská US 8.5). Její tlumící vlastnosti ji může kterákoliv bota závidět, ochrání vaše vazy a šlachy před opotřebováním.
  • Speciální síťovina a její antimikrobiální úprava na svršku boty s důmyslným systémem větracích otvorů zajišťuje dokonalý komfort a svěžest i po delším náročném tréninku.
  • 18 Cloudů - podrážku tvoří 18 Cloudů ( duté obláčky, které jsou pro značku ON tak typické). Jejich počet je revoluční a spolu s dalšími použitými technologiemi zajišťují dynamiku celé boty.
Vlastnosti
Typ běžecké boty Tréninková, Závodní
Povrch Silnice, Šotolina
Došlap Neutrální
Tlumení Střední
Váha 235 g (US 8.5)
Drop 6 mm
Kolekce 2022
Barva Rust/Eclipse