Akce

On running Cloudflyer 4 Black/White

Nejvyšší tlumení a pohodlí v ultralehké a ultra agilní botě. Cloudflyer podporuje všechny běžce a všechny běžecké cíle. Šokující měkký dopad a výbušný odraz znamenají, že poběžíte dál a rychleji v jedné ze světově nejlehčích plně tlumené botě. Nyní vylepšené o superpěnu Helion ™ , širší základna a technicky propracovaná tkanina na svršku. Vytvořena pro vzdálenost a objem, regeneraci a zlepšení, praxe a výkon - vše v absolutním pohodlí.

Možnosti:
Velikost bot

Dostupné varianty:

46 1ks
44,5 1ks
44 1ks
42,5 0ks
42 0ks
48 0ks
47 0ks
47,5 0ks
45 0ks
43 0ks
Cena pro registrované: 3 592 Kč(přihlaš se)
4 490 Kč
Skladem
Popis

Cloudflyer podporuje všechny běžce a všechny běžecké cíle. Dokonalý měkký dopad a výbušný odraz znamenají, že poběžíte dál a rychleji v jedné z nejlehčích tlumených bot na světě. Nyní vylepšené o superpěnu Helion™ , širší základnu a technicky propracovanou tkanina na svršku. Vytvořena pro vzdálenost a objem, regeneraci a zdokonalení, praxi a výkon – vše v absolutním pohodlí.

Specifikace použitých technologií:

  • Ať už trénuješ z jakéhokoliv důvodu nebo na jakýkoliv závod, je čas překonat své dosavadní limity. Pánská běžecká obuv On Running Cloudflyer 4 ti poskytne dokonalé tlumení a bezkonkurenční pohodlí – nejenom díky dosud nejrobustnějšímu jazyku. Větší množství a dvojnásobná hustota materiálu s technologií CloudTec® a zvýšený podíl recyklovaných materiálů než u předchozí verze. Kombinace, díky které posuneš svůj trénink na novou úroveň,

  • Širší platforma, nově tvarovaná vložka a přepracovaná patní část udrží tvou nohu v maximálním pohodlí a jistotě, a to i při opravdu dlouhých vzdálenostech.

  • Technologie CloudTec® s dvojnásobnou hustotou, pěna Zero Gravity na patě a superpěna Helion™ v přední části chodidla – to všechno dohromady ti zajistí měkký došlap a energický odraz.

  • Opravdu neuvěřitelný zážitek z každého kroku a bezkonkurenční pohodlí i při dlouhých vzdálenostech. Nejkvalitnější materiály, pevnější tkaničky a ještě silnější jazyk ti poskytnou zážitek jako nikdy předtím.

  • Superpěna Helion™ poskytuje citlivé tlumení, pěna Zero Gravity zase vynikající přilnavost a odolnost.

  • Jedinečný Speedboard®, vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu a navržený pro maximální výkonnost a rychlost.

  • Přepracovaný síťovaný materiál zajišťuje prodyšnost, dostatečnou oporu a odolnost. Vyrobeno z 80 – 85% recyklovaného polyesteru.

Vlastnosti
Typ běžecké boty Tréninková, Objemová
Povrch Silnice, Šotolina
Došlap Stabilní/Pronační
Tlumení Vysoké
Drop 7 mm
Váha 285 g (US 8.5)
Barva Black/White
Kolekce 2022