Peregrine 10 black red pánské Saucony

Kód produktu: 0096
Vyprodáno
43: 0 ks
44: 0 ks
44,5: 0 ks
45: 0 ks
46: 0 ks
46,5: 0 ks
42,5: 0 ks
42: 0 ks
Možnosti:
pánské Saucony velikost
3 590 Kč
Popis

Pánská běžecká obuv Saucony Peregrine 10 je jedničkou ve všestrannosti, tudiž je vhodná pro každého běžce. Vyšší agresivní vzorek z gumy PWRTRAC zvládne každý terén, takže vás při běhu nic nezastraší. Nová pěna PWRRUN+ vám dodá energii do dalšího kroku, zároveň ale poskytne i kvalitní tlumení při každém dopadu. 

Podrážka PWRTRAC s ještě vyšším agresivním vzorkem je vhodná do bahna i na měkký povrch. Zaryje se a při odrazu poskytne stabilní odpich a zajistí pocit jistoty při každém kroku. 

Nová pěna PWRRUN+ zajistí explozivní odraz, ale při dopadu nezapomene na ochranu pohybového aparátu. Při náročnějším terénu ochrání vaše chodidla kombinace tvrdého plátu a zpevněného svršku, který brání před proniknutím ostřejších předmětů z okolí. 

 Saucony Peregrine 10 vám nabízí jedinečnou možnost úpravy. Chtěli byste díry na odtok vody? Vezměte si vrtačku a na vyznačených místech si je udělejte. Nebo rádi běháte v zimě a trápí vás náledí? Není problém. Stačí pár šroubů, vrtačku a na vyznačených místech je můžete bez problému navrtat. 

Došlap: Neutrál
? Drop: 4 mm
Povrch: Terén
Tlumení: Střední
Určení: Objemová

Hledáš konkrétní značku?