Den s Rozběháme Česko v Kladně

Rozběháme Kladno pro Dětský rehabilitační stacionář Zvonek Kladno ! Vyrážíme za vámi a máme přichystaný bohatý odpolední program, který zakončíme společným výběhem na 5 km v 18:00 pro dobrou věc.

TERMÍN: 25.9.2023 od 15:30
MÍSTO: Kladno  - kynologická hala - Na Zvonečku 942, Rozdělov, 272 04 Kladno - https://mapy.cz/s/hucutusuno
ROGRAM AKCE: praktické workshopy běhu a canicrossu, setkání s ambasadory Rozběháme Kladno, testování bot Salming, výběr padnoucího canicrossového vybavení, zábavný merch Rozběháme Česko i týmové oblečení k vyzkoušení a koupi, charitativní výběh pro dětský rehabilitační stacionář Zvonek Kladno

Registrace na charitativní výběh v den akce přispěním dobrovolného startovného. V cílí získá každý účastník dárek.

   

ČASOVÝ HARMONOGRAM

< 15:30 - 20:00 - Zkoušení/vyběr testovacích bot od partnera Salming a canicrossové výbavy s odborným poradenstvím
< 15:30 - 20:00 - Seznámení se skupinou Rozběháme a Canicross Kladno
< 16:00 - 17:30 - Praktický workshop canicrossu 
< 16:00 - 17:30 - Praktický běžecký workshop zaměřený na techniku 
< 18:00 - 19:00 - Charitativní výběh na 5 km pro dětský rehabilitační stacionář Zvonek Kladno

ROZBĚHÁME KLADNO PRO DOBROU VĚC 

Zvedni se z gauče, udělej něco pro sebe a podpoř dobrou věc. Registrace na výběh, ktěrý se startuje v 18:00 probíhá v den akce formou libovolného startovného před nebo po doběhu. Výběh je dlouhý 5 km a tempo běhu určuje poslední. Na každého počkáme. Trasa trailová, vhodná i pro canicross.

Výtěžek poputuje Dětskému rehabilitačnímu stacionáři Zvonek Kladno, který využije vybrané peníze na svou činnost. Stacionář se zabývá poskytováním odborné zdravotní péče v oborech dětská neurologie, rehabilitace a klinická psychologie. Péče je poskytována jednak denní formou, ta je určena pro děti předškolního věku, a jednak formou ambulantní pro dětské pacienty od novorozeneckého věku do dosažení 18 let.  

PRAKTICKÝ WORKSHOP CANICROSSU

Zaměříme se na práci se psem ve skupině - starty, předbíhání, míjení, ovladatelnost psa. Řekneme si základy psychické i fyzické přípravy psa a budeme se věnovat individuálním dotazům. Naběháme celkem 2 - 4 km s pauzami. Workshop přispůsobíme počasí i sestavení skupiny. Workshop povede Pavla Hrníčková a je vhodný pro začátečníky i pokročilé canicrossaře.

Cena workshopu je 390 Kč

TIP: vytvoř si profil na našem webu a zaplať jen 300 Kč

PRAKTICKÝ BĚŽECKÝ WORKSHOP ZAMĚŘENÝ NA TECHNIKU

Jak běhat lehce, s radostí a hlavě bez bolesti a bez zranění? Získej nový pohled na běh díky workshopu vedeném Honzou Bielikem. Během workshopu naběháme 2 - 3 km, ukážeme si jednoduchá cvičení a získáš okamžitou zpětnou vazbu ke svému běžeckému stylu s užitečnými rady. Budeme se věnovat vašim individuálním dotazům a dotkneme se i témat správného tréninku a regenerace.  

Cena workshopu je 290 Kč

TIP: vytvoř si profil na našem webu a zaplať jen 200 Kč

PORADÍME S VÝBĚREM PADNOUCÍHO VYBAVENÍ NA CANICROSS

Přivezeme s sebou náš plný sortiment canicrossového vybavení a vybereme padnoucí vybavení na míru tvým potřebám. Se psem se můžeš zastavit kdykoli mezi 15:30 a 20. hodinou. Nemusíš se nikde registrovat ani se účastnit dalšího programu, stačí přijít. S sebou budeme mít i testovací vybavení, které bude možné zapůjčit na workshop. Na výběr bude z těchto značek:

A OTESTUJEME BĚŽECKÉ BOTY SALMING

Po celé odpoledne bude možné testovat nezávazně boty značky Salming a zjistit, co vám skutečně sedí! Boty bude možné i zapůjčit na výběh či workshop. Salming je naše oblíbená značka běžecké obuvy. Pohodlné, kvalitní boty repsektující zásady přirozeného běhu.

S KÝM SE NA DNI S ROZBĚHÁME ČESKO SETKÁŠ?

Honza Bielik (Johny Alaskan) - Zakladatel Rozběháme Česko. Povede workshop o zdravém běhu. Před 10 lety založil myšlenku Rozběháme Česko a od té doby se věnuje tréninku veřejnosti zaměřenému hlavně na zdravé běhání, dlouhodobé zlepšení a plnění osobních cílů. Je to bývalý atlet na republikové úrovni, několikanásobný mistr republiky v canicrossu na midové vzdálenosti, juniorský vítěz Trophe des Montagnes. 

Pavla Hrníčková -  Povede workshop o canicrossu. S canicrossem začínala před deseti lety s parson teriérem Falcem, projezdila se na kole s belgickými ovčáky a nyní vlastní ESP Macešku, se kterou má několik medailí z mistrovství ČR, Evropy i zlatou medaili z mistrovství světa. Ráda si ale v mezičase popovídá o psech, o trénování, o přípravě na závody i o bikejoringu a scooteringu.

Markéta Myslivcová - Vás potěší zábavným merchem Rozběháme Česko, jehož koupí podpoříte naši činnost, případným zájemcům pomůže s výběrem bot na testování nebo canicrossového vybavení. Ráda si popovídá o canicrossu o vašich individuálních dotazech i o Rozběháme česko a jeho projektech. Od samotného počátku svého působení v Rozběháme Česko se venuje výběru canicrossového vybavení a jeho vlivu na pohybový aparát psa.
Ilona Mackáková, Marťa Červenková a Petr Jeřábek - Ambasadoři skupiny Rozběháme Kladno a Canicross Kladno, kteří vám poví vše o místních aktivitách a jak je možné se zapojit.