Leskros Březňák 1/4 - 16. - 18. dubna 2021

Na Březňáku prostě nesmíš chybět! Díky našim partnerům bude virtuální leskros skoro jako živý závod. Výsledky se navíc započítávají i do výsledků celého seriálu 2021 a také do týmové výzvy. Jednoduchý systém nahrávání výsledků, startovní balíček poštou, hra o ceny od partnerů, ve které může vyhrát každý, medaile přímo do schránky a další vychytávky.

  • Zaběhni kdekoli a kdykoli od 16. do 18.4. jednu z tras 3km, SPRINT (5km), MID (10km) a nahraj výsledek
  • Startovní balíček, medaile, a pro borce věcné ceny, dorazí poštou do 10 dní po skončení
  • Otestuj svojí kondičku, poměř síly a připiš své první body v rámci seriálu Leskros 2021


MÍSTO KONÁNÍ: KDEKOLI V ČR / SR

TERMÍN: 16.4. - 18.4. 2021

PŘIHLÁŠENÍ: Přihlásit se můžeš vyplněním jednoduché registrace. Přihlaš se pouze na Březňák nebo rovnou na celý seriál Leskros se sportovními podkolenkami jako dárek! 

MĚŘENÍ ZÁVODU: Změř si závod jednoduše na sportovní hodinky či aplikací v telefonu, po doběhu nahraj svůj výsledek ZDE 

STARTOVNÉ ZAHRNUJE: Startovní balíček s dárky od partnerů vč. leskrosácké samolepky, charitativní příspěvek pro útulek U Šmudliny, dřevěnou medaili vč. poštovného, startovní číslo a diplom elektronicky na email, hru o ceny a ceny pro umístěné závodníky
TÝMOVÁ VÝZVA: Týmy bojují v týmové výzvě sbíráním bodů za umístění i účast v závodě. Do týmové výzvy se přihlásíš při registraci vyplněním políčka název týmu/město

STARTOVNÉ: 150 Kč. Závodníci, kteří byli přihlášeni na závod v živé formě byli informováni e-mailem a dostanou jako kompenzaci ke startovnému čelenku Leskros zdarma. Mají samozřejmě i možnost kompletního vrácení peněz za startovné.

ZA TVÉ LESKROSENÍ PUTUJE PŘÍSPĚVEK NA ÚTULEK ŠMUDLINA

Tachovský útulek nebo-li U Šmudliny se již 15 let stará o nechtěná a týraná zvířata - psy, kočky, slepice a nechtěná domácí zvířata. Srdcem útulku je energická majitelka Gabriela Jägerová, která celý útulek vybudovala sama, s bandou nadšenců a dobrovolníků. Majitelku útulku, Gabču, známe velice dobře. Je hrdou členkou Rozběháme Tachovsko a my jí fandíme a držíme palce, protože to dělá srdcem.

Po úspěšné, úžasné lednové výzvě, během které jsme pro tachovský útulek vyběhali 77 550 Kč, chceme pokračovat v podpoře právě zde. Víme, že naše vyběhané peníze jsou potřeba a pomohou ve velkém. Svojí registrací v závodě automaticky pomáháš. Svůj příspěvek můžeš navýšit ještě o částku navíc.
VYDEJ SE PO STOPÁCH BŘEZŇÁKU

Chceš se inspirovat trasami našeho původního živého závodu? Stáhni si níže GPX a pokud můžeš, klidně si zajeď zaběhnout závod přímo na původní plánovanou trasu! Nezapomeň ale, že délky tras virtuálního závodu jsou zaokrouhlené na 3, 5 a 10 km.
                              3KM GPX                                                         5KM GPX                                               10KM GPX    


KATEGORIE - BĚH

ON SPRINT běh ŽENY - 5 km
HUSKY MID běh ŽENY do 39 let - 10km
HUSKY MID běh ŽENY 40+ - 10km
CEP JUNIOŘI běh (bez rozdělení pohlaví) - 3 km
ON SPRINT běh MUŽI - 5 km
HUSKY MID běh MUŽI do 39 let - 10km
HUSKY MID běh MUŽI 40+ - 10km

KATEGORIE - CANICROSS

PLATINUM SPRINT canicross ŽENY + pes do 11,9 kg - 5 km
PLATINUM SPRINT canicross ŽENY + pes 12 - 22,9 kg - 5 km
PLATINUM SPRINT canicross ŽENY + pes nad 23 kg - 5 km
CEP MID canicross ŽENY - 10 km
PLATINUM JUNIOŘI canicross (bez rozdělení pohlaví) - 3 km
PLATINUM SPRINT canicross MUŽI + pes do 11,9 kg - 5 km
PLATINUM SPRINT canicross MUŽI + pes 12 - 22,9 kg - 5 km
PLATINUM SPRINT canicross MUŽI + pes nad 23 kg - 5 km
CEP MID canicross MUŽI - 10 km
MŮJ PRVNÍ ZÁVOD canicross (bez rozdělení pohlaví) - 3 km

PARTNEŘI ZÁVODU

Pomohli jsme