Poznávej Šumavu pohybem

Spojili jsme lásku k pohybu a poznávání nových míst. Vydej se na virtuální cestu s Rozběháčkem a poznávej ty nejkrásnější místa v šumavském národním parku. Trasu dlouhou 153 km zdolej kdekoliv v rámci jakékoli aktivity. Je jen na tobě za jak dlouho výzvu splníš. Nahrávej zdolané kilometry, za které ti budou chodit pohlednice s příběhy. Sleduj svůj progres na mapě a těš se ze svých úspěchů.

SBÍREJ KILOMETRY A POZNÁVEJ ŠUMAVU

Zdolej kdekoli a jakýmkoliv pohybem trasu dlouhou 153 km. Pravidelně nahrávej kilometry na svůj závodní profil a pomyslně se posouvej na mapě, která je posetá těmi nejzajímavějšími místy Národního parku Šumava. Po dosažení určité kilometráže obdržíš email s pohlednicí a informacemi o místech, která jsi potkal. Čeká tě 16 pohlednic s více než třicety tipy na výlety. Splnění výzvy není časově omezeno a jediné, co od tebe budeme chtít je fotka z aktivity nebo screenshot z měřící aplikace jako důkaz, že ses zvedl z gauče.

ZASLUŽ SI KOVOVOU MEDAILI

Oslav zdolání výzvy unikátní kovovou medailí, která ti bude připomínat zážitek z poznávání Šumavy a překonání sebe samého. Medaile dorazí poštou na tvojí adresu do 14 dnů od splnění výzvy.

SLEDUJ SVŮJ POSTUP PO TRASE

Nahrávej kilometry a sleduj, jak se pohybuješ po mapě, která ti přijde do emailu. Průměrně každých 10 kilometrů na tebe čeká pohlednice s příběhem.

DOBRODRUŽSTVÍ S ROZBĚHÁČKEM

Na cestách tě bude doprovázet parťák Rozběháček. Příběhy z míst, které po cestě pomyslně potkáš, ti budou chodit do emailu po dosažení určité kilometráže. Rozběháček se nejenom rád hýbe a poznává, ale také si dopřeje dobré jídlo, odpočinek a zábavu. Těšit se tak můžeš na ty nejkrásnější místa v šumavském národním parku - přírodní památky, rezervace, zříceniny, jezera, ale i další zajímavá místa. 

ZÍSKEJ TIPY NA VÝLETY

Výzva tě zavede nejenom na ty nejzajímavější místa Šumavy, ale přinese ti i tipy na více než třicet míst, které můžeš navštívit. Můžeš tak vyrazit poznávat tato místa třeba s celou rodinou na vlastní kůži. Na konci výzvy ti totiž bude odtajněna celá detailní mapa kudy ses virtuálně pohyboval.


 Fotografie k použití projektu od autorů © Miroslav Sekyra a Pavel Ouředník

      REGISTRACÍ ZÍSKÁŠ

  • Elektronické startovní číslo a závodní profil, na který budeš sbírat své kilometry
  • 16 pohlednic ze zajímavých míst Šumavy
  • Více než 30 tipů na výlety
  • Dobrodružný příběh s Rozběháčkem
  • Slevy od partnerů

    POŘADATELÉ