Borské dvojičky 2019 běželo přes 100 týmů | Výsledky, fotky

Běh jako týmový sport? A ještě k tomu si skvěle zatrénovat? Tak vznikla myšlenka Borských dvojiček. Od nultého závodu jsme přidali dětské dvojičky a v posledních ročnících se zapsali i canicrossaři. Princip nadále zůstal stejný - běžet v týmu s dalším 1 parťákem.

5. ročník nám přinesl asi nejideálnější podmínky, které jsme si mohli přát. Pro dopolední canicrossové dvojičky pod mrakem, okolo 7°C s postupným oteplováním pro děti až vykouknutí sluníčka na královskou disciplínu běh.Nejrychlejší ženy

10. hodinou odstartovaly běžci se svými psími tahouny. Samotné canicrossové starty po 5 týmech jsou velkou podívanou. Vidět ale takto startovat, předbíhat a dobíhat necelou hodinu je opravdová show! Úžasné výkony, úsměvy a atmosféra, která by se dala krájet. Nejrychlejší dvojičkou, která proletěla 6x1,66km trasu v čase 32:46, se stala LP girls. Naprosto famózním výkonem převálcovaly smíšené i mužské canicrossaře!

DětskéPoledne patřilo dětem. Na start se postavilo 38 malých a velkých sportovců. Trasu 4x600m součtem věku do 20 let zaběhli nejrychleji kluci Řebíci. 6x600m součtem věku do 30 let vypálily rybník všem ostatním holky Škodovačky. Největší obdiv u nás má Maruška Kalná, která v 6 letech zvládla běžet s 15 letou parťačkou 3x okruh 600m!

Přes 50 dvojiček v kategoriích děti a canicross je v cíli. Zbývá nám poslední, královská kategorie - běh. Máme velkou radost, když od mnoha týmů slyšíme před startem, jak si chtějí vylepšit své rekordy, které zaběhli v minulosti na Borských dvojičkách. 3..2.1..START! Od prvních kol se do popředí probojoval tým Šulinů, pronásledovaný Pokémony a Rychlou Rotou. Šulini si nakonec prvenství udrželi a vyhráli 5. ročník Borských dvojiček! Traťový rekord sice nepadl, ale zato originalita názvů týmů byla výborná. Osobně jsme nejvíce fandili týmům Dej mi stejk! a Slaniny.

Krásnou neděli nám uzavřelo slavnostní vyhlášení. Na nejvyšší pozici si stoupli: Rychlá Rota (smíšené), Kačka a Eliška (ženy) a Šulini (muži). Vítěz je každý, kdo tento netradiční závod zvládl a místo nedělního válení na gauči překonal sám sebe! Děkujeme našim Partnerům SUUPER ZOO, ZIAJA, HUSKY A NEBÍLOVSKÉ SADY za krásné dárky pro naše borce.

VÝSLEDKY CANICROSS  klikni pro zobrazení
VÝSLEDKY BĚH - klikni pro zobrazení
VÝSLEDKY DĚTI - DODÁME

FOTOGALERIE OD KLÁRY ŽĎÁRKOVÉ – klikni pro zobrazení

Děkujeme všem dvojičkám, že jste si to s námi užili a těšíme se na dalším ročníku!
Tým Rozběháme Česko

Aktualizováno 7.10.

START ZÁVODU KRÁLOVSKÉ KATEGORIE BĚH

DĚKUJEME ZNAČKÁM, KTERÉ MILUJÍ A PODPORUJÍ BĚH A CANICROSS