O PROJEKTU

Rozběháme Česko z.ú. je nezisková organizace. naší každodenní činností je POMOCI LIDEM NAJÍT CESTU KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU, MOTIVOVAT JE K PRAVIDELNÉMU SPORTOVÁNÍ A DÁVAT POHYBU SMYSL. V rámci tohoto projektu  a za organizujeme s ambasadory po celé republice výběhy a běhovýlety zdarma pro veřejnost a vymýšlíme sportovní aktivity. Učíme lidi zdravému běhání, pomáháme jim začlenit se do komunity sportovců a tvořit nové sociální vazby. Účastníme se společně běhů pro vybraný charitativní účel, organizujeme workshopy zdravého běhu, speciální akce- Zkrátka se staráme o bohatou a hlavně smysluplnou sportovní náplň volného času. Budeme rádi, když se do naší myšlenky zapojíš i ty!

Pod hlavičkou Rozběháme Česko Funguje několik projektů, s hlavním cílem motivovat lidi k pohybu. Těmito projekty jsou charitativní projekt  #myteporazime, závod Leskros, Akademie Rozběháme Česko, prrojekt canicross a série sportovních soustředění Souska

Charitativní projekt #myteporazime

Projekt, ještě přidává na motivaci zvednout se z gauče díky pomoci druhým. Více o #MYTEPORAZIME

Akademie Rozběháme Česko

Vzděláváme veřejnost v oblasti zdravého běhu a zdravého canicrossu a to především pomocí kurzů, tréninků a workshopů vedených certifikovanými trenéry Rozběháme Česko.

Leskros

Unikátní běžecko-canicrossový seriál 4 závodů, který rozběhá celou rodinu včetně psa. Zavede závodníky na zajímavá místa po čechách. Na každém závodě zažijí nefalšovaný trail, 0% asfaltu, 100% terénu, bahna a lesních cestiček. Závody jako Krušný etapák u Božího daru, Překážkový závod v Benešově u Prahy, railový závod Březňák nebo závod v ovocných sadech. Více o LESKROSU

Souska

Sportovní víkendy plné běhání, s hlavní cílem - běhat v lese, běhat s partou stejných nadšenců, učit se o běhání a vypnout hlavu od každodenních starostí. Více o SOUSKÁCH.


Kde nás najdete

KONTAKTNÍ ADRESA
Rozběháme Česko z.ú.
Bzenecká 1055/3
323 00 Plzeň
IČ: 05757860
DIČ: CZ05757860
tel: 608583445
e-mail: pro eshop - zc.oksecemahebzor@pohse  , pro ostatní - zc.oksecemahebzor@ofni
číslo účtu: 2601945332/2010

KONTAKTNÍ OSOBY

JAK BIELIK
ředitel organizace
607543187
zc.oksecemahebzor@ynhoj

MARKÉTA MYSLIVCOVÁ
fakturace a administrativa, vedoucí projektu Souska, Leskros, Canicross, předsedkyně správní rady
608583445
zc.oksecemahebzor@atekram

ZDEŇKA KAMIŠOVÁ
vedoucí projektu #myteporazime a Junior akademie
606793346
zc.oksecemahebzor@aknedz

BARBORA KREIDLOVÁ
logistika
zc.oksecemahebzor@arobrab


Napište nám

Vaše údaje
Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Váše zpráva
Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů