1.1. Rozběháme Česko - Organizační informace, FAQ


Nový rok je na spadnutí a s ním i naše největší akce roku! 1.1.2024 Rozběháme Česko a pokusíme se přepsat rekord v České knize rekordů. Aby se nám to povedlo, přinášíme pár orgnizačních informací.

REGISTRACE

Registrace běží až do 1.1. 23:59 na tomto odkaze.

NAHRÁNÍ BĚHU

Je možné od 1.1. 00:00 do 2.1. 23:59 na tomto odkaze. Při nahrávání stačí zadat, kolik kilometrů jsi uběhl a přiložit důkaz /viz níže/. Výsledek se odešle na náš server a ve "chvilce volna" se připíše. Systém vás nepustí nahrát další záznam = každý nahrává 1 záznam! Prosíme vás, abychom předešli přetížení serveru, nenahrávejte svůj záznam v nejvytíženější časy: 1.1. mezi 15 a 20 hod. 
JAK ZÍSKÁM DŮKAZ O SVÉM BĚHU?
Jednodušše. Máš 3 možnosti:
• fotka displeje z aplikace, kterou sis změřil svou aktivitu, kde je vidět zdolaná vzdálenost a datum 1.1.2024
• fotka displeje hodinek/sporttesteru, kterými sis měřil aktivitu, kde je vidět zdolaná vzdálenost a datum 1.1.2024
• fotka tebe, trasy tvého běhu nebo společná fotka z výběhu.

JAKOU VZDÁLENOST MUSÍM UBĚHNOUT?

To je jenom na tobě. Může to být symbolických 100m nebo maraton.

POČÍTÁ SE BĚH NA PÁSE?

Ano. Stejně jako se počítá indiánský běh. Nezáleží na tvé rychlosti běhu ani, zda-li jsi pozastavil svůj běh. Do započítání výsledku se však nepočítá chůze, jízda na kole a další sporty, vyjma běhu.

SPOLEČNÉ VÝBĚHY

Nechceš běžet sám? Účastni se jednoho ze 70 společných výběhů po celém Česku - seznam nalezneš na tomto odkaze.Výběhy pro tebe organizují naši ambasadoři a místní nadšenci, takže se nemusíš bát, že ti někdo uteče! V Praze, Plzni, Brně a v Liberci pro tebe pořádáme navíc výběh s občerstvením a s podporou místních. Účast na výběhu je ZDARMA.

HASTAG #ROZBEHAMECESKO

Pomoz nám zvednout co nejvíce lidí a překonat rekord! Pochlub se fotkou z běhu a označuj - instagram @rozbehamecesko, facebook @rozbehamecesko nebo hastag #rozbehamecesko. Přidat se můžeš také do naší facebookové skupiny, kde nasaješ kopu motivace.

1. LEDNA TO NEKONČÍ!

2. ledna se můžeš těšit na 7 denní seriál tipů a informací o zdravém běhání. Tyto informace přijdou emailem všem, kteří si při registraci tuto možnost zvolili. 3. ledna nás čeká tombola, která proběhne v rámci online vysílání ve 21:00 na facebooku Rozběháme Česko. Těšit se můžeš na hlavní výhru koloběžky Kostka v hodnotě 10 tisíc Kč nebo na boty Salming či městské batohy Husky.

POTŘEBUJEŠ S ČÍMKOLIV POMOCI?

Napiš nám na zc.oksecemahebzor@ofni , kde pro tebe máme nepřetržitou online pomoc.

Na startu ahoj a nezapomeň vběhnout pravou běhačkou, ať se ti po celý rok drží (nejen) běžecké štěstí