CANICROSSOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ JINDŘICHOHRADECKO A BENEŠOVSKO

Týmové soustřeďko na kterém nesmíš chybět! Pojďme si společně užít víkend plný běhání a trénování. Soustředění je pro všechny kteří alespoň občas navštěvují výběhy Rozběháme Benešovsko nebo Canicross Jindřichohradecko, nezáleží jestli jsi začátečník či pokročilý.
Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a veselit se.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ:

Datum:  19. - 21.4.2024 Chaty Zvůle
Příjezd:  pátek do 19:00 poté po 20:00
Odjezd: neděle do 14:00
Kapacita: 22 účastníků

Ubytování: Už se na nás těší celý areál Na návsi, který je oplocený. Ubytovaní budeme v chatách po 8mi, 4 a 5ti (do poznámky můžeš napsat, s kým chceš být na pokoji, popřípadě ostatní speciální požadavky). Na každé chatě je k dispozici základně vybavená kuchyňka (lednice, sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice) a koupelna.

Strava: Ubytování je s plnou penzí. V pátek začínáme večeří, v sobotu nás čeká snídaně, oběd, večeře a v neděli zakončujeme snídaní. Na jídlo budeme docházet přímo v areálu. Diety aj. napište do poznámky.

Adresa: Chaty Zvůle, Zvůle 1, 378 53 Kunžak-Strmilov

Pro koho je soustředění: 
Pro všechny aktivní členy Rozběháme Benešovsko a Canicross Jindřichohradecko. V případě volné kapacity i pro ostatní veřejnost ( veřejnost vyplní přihlášku se zaškrtnutím pole "nejsem členem skupiny" a s platbou počká na potvrzení organizátora o volné kapacitě)

CO MĚ ČEKÁ? 

Začneme pátečním večerním proběhnutím a soustředění zakončíme nedělním tréninkem před obědem. Mezitím tě čekají společné tréninky, hromada běhání, večení posezení, společenské hry - zkrátka cokoli trenéři a ambasadoři vymyslí. Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a veselit se.

Můžeš se těšit na jeden canicrossový trénink se psem denně, zbytek programu bude zaměřen na rozvoj tvé kondice, týmové hry, nebo řízenou socializaci psích parťáků. 

V neděli dopoledne bude pro zájemce i možnost proniknout do tajů scooteringu s Pájou Hrníčkovou - úřadující mistrní světa ve sooteringu se psem. Budeme mít připravený trénink techniky na koloběžce bez psa a následný trénink scooteringu se psem.  Pro ostatní bude mezitím připravený canicrossovým výběh s Kačkou a Lenkou. Na scootering je možné se přihlásit samostatně bez účastni na soustředění ZDE

CO ZABALIT S SEBOU? 

Sportovní oblečení (alespoň 3 sady), běžecké boty - nejlépe trailovky, ale i silničky se budou hodit, čelovku, nějaké teplé i výletící oblečení, přezůvky, tužku a papír. Canicrossové vybavení nesmí chybět stejně jako očkovací průkaz psa s platným očkováním. Na pamlsky a pamlskovník také dojde, nenechte ho doma, ať není chlupáč smutný :)

Kenelka nebo klec je samozřejmostí! Pro případy, kdy bude pes muset zůstat sám na pokoji !psi nesmí do postele!, v chatách budete ve více lidech a za případné způsobené škody (poškrábané dveře atd...) ručíš ty.

KDO SE O MĚ BUDE STARAT?

Ambasadorky skupin Rozběháme Benešovsko a Canicross Jindřichohradecko, které jsou všem k dispozici. Nebojte se na ně obrátit s jakýmkoli problémem, dotazem či prosbou.

Kateřina Füllsacková - s canicrossem začala před šesti lety. Běhá se svou fenkou německého ovčáka Raven, se kterou se také věnuje canisterapii. Je ambasadorkou skupiny Canicross Jindřichohradecko, kde pořádá pravidelné výběhy pro členy. Pár závodů již odběhala a zúčastnila se nejtěžšího etapového canicrossového závodu Trophée des Montagnes 2023.

Denisa Füllsacková - je ambasadorka skupiny Canicross Jindřichohradecko, kde pořádá pravidelné výběhy pro členy společně s Káťou. Canicrossu se věnuje nějaký ten pátek a také se v loňském roce zúčastnila Trophée des Montagnes.

Lenka Pařízková - se ke canicrossu dostala se svým borderákem Oddiem před šesti lety. Dnes kromě něj běhá i s jejími dvěma adoptovanými kříženci ovčáka, Nalou a Benem. Společně rozběhávají canicrossaře na Benešovsku již druhým rokem. Taky je členkou a cvičitelkou MK Tlapky v tahu. kromě klascikých sprintových tratí ráda běhá longy, občas si vyjede i na kole či kolobežce.

Pavla Hrníčková - je zkušená canicrossová trenérka. Sama začínala s parson teriérem Falcem, projezdila se na kole s belgickými ovčáky a nyní vlastní ESP Macešku, se kterou má několik medailí z mistrovství ČR, Evropy i zlatou a stříbrnou medaili z mistrovství světa. Povede canicrossový trénink a vyzkoušíte si s ní i scootering.

KOLIK SOUSTŘEDĚNÍ STOJÍ?

Cena program:
  • 1200 Kč 
Cena ubytování/stravy:
  • 1000 Kč / osoba ubytování + 850 Kč / osoba strava