JUNIOŘI - Běžecká školka Plzeň

Přihlášky na první pololetí 2023/24 spuštěny! Přihlášku je možné vyplnit do konce září nebo do naplnění kapacity.

Běžecká školka je pro děti od 5 do 7 let. Našim hlavním cílem je přivést děti k pohybu a tvořit v nich pozitivní vazbu k pohybu. Zaměřujeme se na rozvoj koordinace, uvědomění si možností vlastního těla, zdravou chůzi. Náplní tréninků jsou pohybové a sportovní hry, rozvoj rychlosti, síly a vytrvalosti. Vše s důrazem na všestranný a harmonický rozvoj pohybových dovedností dětí.
  • Jsme součástí Českého atletického svazu a projektu Pohybová gramotnost ČAS
  • Přijímáme všechny děti, které projeví zájem, neděláme talentový výběr
  • Děti vyzkouší i společnou účast na závodech

1. trénink může dítě absolvovat nezávazně a teprve poté se rozhodnout k zapsání do kroužku.

TERMÍN:

Tréninky probíhají každé úterý od 12.9.2023 do 30.1.2023 v čase 16:00-17:00 hodin.

ZÁZEMÍ:

Krašovská aktivity centrum v Plzni 
Krašovská 1696/30,
323 00 Plzeň 1-Bolevec

K dispozici šatny s uzamykatelnou skříňkou, toalety, sprchy. Tréninky probíhají na čerstvém vzduchu, za špatného počasí je k dispozici tělocvična.

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK:

2190 Kč (19 tréninků za 1. pololetí)
Sleva pro sourozence navštevující naší akademii - pro více informací kontaktuj zc.oksecemahebzor@aktak ještě před přihlášením. 

Příspěvek zahrnuje:
  • 19x60 minut trénink pod vedení minimálně jednoho akreditovaného atletického trenéra
  • funkční týmové tričko se jménem
  • deník atleta
  • příspěvek českému atletickému svazu
  • dozor na společných výjezdech na závody
  • pronájem zázemí a sportovní pomůcky.

TRÉNINKY POVEDE:

KATEŘINA KUNŠTOVÁ
akreditovaná trenérka
zc.oksecemahebzor@aktak
Katka se několik let věnovala tréninkům dětí všech věkových kategorií. V Rozběháme Česko působí několik let jako trenérka a věnuje se zde dospělým i dětem. Je trenérkou atletického klubu Rozběháme Česko. V tréninku dětí se zaměřuje především na správnou koordinaci, zdravý pohyb a tvorbu tréninků tak, aby děti předěvším bavily a na společné hodiny se těšily.ELIŠKA BRAUNOVÁ
akreditovaná trenérka

Eliška má dlouholeté zkušenosti s trénováním dětí - je všestranně zaměřená. Má vystudovanou pedagogickou fakultu Západočeské univerzity. Je instruktorkou sjezdového lyžování, kuzy běžeckého lyžování a kurz vodní turistiky. Již od roku 2016 vypomáhala na dětských atletických táborech, trénovala Judo a jezdila i jako vedoucí sportovního táboru. V trénincích se bude věnovat nejmenším dětem od 5 - 7 let.

JANA HEINRICHOVÁ
akreditovaná trenérka

Jana má zkušenosti s lektorováním všestranné pohybové přípravy dětí ve věku 3-6 let a s trenérstvím sportovní gymnastiky dětí ve věku 4-8 let. Sama se věnovala atletice, nejprve vícebojům, poté běhům na 200, 400 a 800 metrů, dále sportovní gymnastice, team gymu, běžeckému lyžování a vzdušné akrobacii. V trénincích bude převážně vypomáhat na specielnéch akcích s dětmi nebo zaskakovat za ostatní trenérky. Nejraději pracuje s nejmenšími dětmi.