SOUSTŘEDĚNÍ ROZBĚHÁME A CANICROSS PRAHA

Vyraž s námi na podzimní sportovní běžecké soustředění, užij si prodloužený víkend v krásné přírodě a posuň se v běhu zase o chlup dál. Prodloužený víkend plný běhání a trénování. Nezáleží jestli jsi začátečník či pokročilý běžec. Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a užívat si.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ:

28.9.- 1.10.2023
Příjezd čtvrtek v 15:00 
Odjezd neděle do 14:00
Kapacita: 10 - 20 účastníků
Ubytování: Hotel Vydra, u obce Srní  https://mapy.cz/s/gaserobuda - Srní 44, 341 92 Srní

KDE BUDEME BĚHAT?

Jedeme do krásného prostředí v centrální části Šumavského národního parku. Bydlet budeme u obce Srní v nově zrekonstruovaném hotelu Vydra. 
Každý pokoj je vybaven moderním zařízením včetně vlastní koupelny se sprchou a toaletou.
Na každém pokoji je lednice, k dispozici je i mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

CO NÁS ČEKÁ?

Začneme ve čtvrtek večer a soustředění zakončíme nedělním tréninkem před obědem. Mezitím tě čekají společné tréninky, hromada běhání, večení posezení, společenské hry - zkrátka cokoli trenéři vymyslí. Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a užívat si.

Na trénincích se zaměříme na techniku běhu, zlepšení kondice, běžeckou ABC, posilování a kompenzační cvičení. Nebude chybět ani analýza běžeckého stylu podle videa.

Canicrossaři se mohou těšit na jeden výběh se psem denně vedený ambasadorkami Canicross Praha a další program se psy, zbytek programu bude společný s běžci.

KDO SE O MĚ BUDE STARAT?

Miloš Madron - běžecký trenér, běžec, který vám pomlže dát tréninku smysl. Ať už je cílem zaběhnout nějaký závod, znovu získat sportovní postavu nebo prostě být v dobré kondici. Pokud cíl zatím nemáte, i s tím umí pomoci, tak není třeba čekat na Nový rok, první jarní den nebo kulaté narozeniny a začít hned, protože nejtěžší je udělat první krok. Jeho heslo je: Jsem v lepší formě než jsem byl před rokem, ale v horší než budu za rok.

Lucka Bienová -  ambasadorska Canicross praha, která sedavou práci vyvažuje sportem a pro běh si pořídila tu nejlepší parťačku (psí), co si mohla přát. Hned to má jiný rozměr. Na soustředění se zaměří na canicrossové výběhy a na zaměstnání psích hlaviček i nějakými tríčky a naše těla zrelaxuje jógou.


Na organizaci se dále podílí i ostatní Ambasadoři Rozběháme Prahu  a Canicross Praha 

KOLIK SOUSTŘEDĚNÍ STOJÍ?

Za kvalitní program od čtvrtečního večera do neděle zaplatíš 1190 Kč. V ceně je i případné zapůjčení canicrossového vybavení.

Za ubytování s plnou penzí zaplatíš 3300 Kč osoba/celý pobyt (zaplatíš v rámci přihlášky)

  • 1800 za osobu na noc na pokoji po dvou až pěti účastnících 

  • 1500 Kč za plnou penzi 


Bereš - li psa, bude ubytování pro psa stát 250 Kč/celý pobyt.

Ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na tři noci s vyváženou pestrou a zdravou stravou (možnost diet), plná penze po dobu pobytu, sportovní program a trenérské vedení.

Cena nezahrnuje dopravu, individuální konzumaci, masáže, tejpování a  regeneraci v sauně nebo vířivce

Pro neběžecký doprovod je cena bez programu 3300 Kč

Minimální počet účastníků 10, maximální 20