WORKSHOP ZDRAVÉHO BĚHU - VELTRUSY

Chceš konečně začít běhat? Stále se odhodláváš ale nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš a pořád se neposouváš, bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

Věříme, že běhání je úžasný, svobodný, přirozený pohyb, který může dělat každý. Bohužel, nikdo nikdy nám nevysvětlil, jak máme správně běhat, k čemu je běžecká abeceda nebo jak si rozvrhnout síly. Vítej ve světě zdravého běhu, kde ti na tyto otázky odpovíme. Poprvé naživo v Kralupech nad Vltavou.

3 hodinový workshop plný nabytých informací o zdravém běhání, zlepšení ekonomiky běhu, ukázky toho, jak běhání může být snažší, jak se při tomto krásném pohybu neníčit a zároveň zvýšit efektivitu běhu o 20%. V rámci workshopu získáš i krátkou analýzu tvého běžeckého stylu.

PODMÍNKY ÚČASTI  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

DATUM, MÍSTO KONÁNÍ A PŘIHLÁŠENÍ:

8.5.2021 - Veltrusy, sraz u hlavní brány do parku, Kafe z ruky, viz. https://maps.app.goo.gl/sbX9EkgTkcmo2rzg8
Ranní workshop : Začátek v 9:00 a Konec ve 12:00 (PLNO)
Přihlášení na workshop NENÍ MOŽNÉ

JE PRO MĚ WORKSHOP VHODNÝ?

Workshop je pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v běhu, dozvědět se více informací, jak běhat rychleji, jak minimalizovat zranění, jak si přestat ubližovat pohybem a nakopnout svojí motivaci. Je úplně jedno, zda-li začínáš nebo máš za sebou několik půlmaraton. Workshop není o hltání kilometrů, ale o vzdělání se v běhu a tak se nemusíš bát, že nebudeš stíhat nebo že na tebe budeme čekat. Zvládne to každý!

CO MĚ ČEKÁ?

3 hodinový workshop plný nabytých informací o zdravém běhání, zlepšení ekonomiky běhu, ukázky toho, jak běhání může být snažší, jak se při tomto krásném pohybu neníčit a zároveň zvýšit efektivitu běhu o 20%.

CO VZÍT S SEBOU?

Sportovní oblečení, běžecké silniční boty, pití a dobrou náladu.

KDO SE O MĚ BUDE STARAT?

Johny Alaskan (Jan Bielik) - běžecký trenér, masér, pohybový terapeut, běžec, srdcem canicrossař, který si dal za cíl Rozběhat Česko a přivedl tak k běhu již tisíce běžců. Bývalý atlet na republikové úrovni, několikanásobný mistr republiky v canicrossu na Midové vzdálenosti, několikanásobný účastník i juniorský vítěz Trophe des Montagnes.


CENA:

člen Rozběháme Česko - 390 Kč 

nečlen - 450 Kč

Jak se stát členem a co vše členství přináší? www.rozbehamecesko.cz/clenstvi

ČASOVÝ HARMONORGAM: 

9:00 - 12:00 dopolední Workshop zdravého běhu

Po skončení si můžeme zajít na něco dobrého a probrat nabyté poznatky

KONTAKT

zc.oksecemahebzor@ynhoj

Jan Bielik: 607643187

WORKSHOP POŘÁDÁ