BĚHY PROTI DEMENCI 2021
  
VIRTUÁLNÍ charitativní běhy
  
NAŽIVO charitativní běhy


Myšlenku běhu a pomoci máme už od zrození pod kůží. Realizace první pomoci se datuje do prosince 2014, kdy se uskutečnil první charitativní běh v Plzni, který měl být o společném zážitku, pomoci těm, kteří to potřebují, ojedinělé atmosféře spojující běh a dobrou věc. Ten nás tak nadchl, nabil baterky, že se stal nedílnou součástí naší filosofie :) 

Od prvního charitativního běhu utekl nějaký ten pátek a za tu dobu jsme dokázali uspořádat desítky charitativních běhů, výběhů, akcí, výzev a vybrat celkem přes 4 800 192 Kč* (ke dni 16.3.2021) a rozběhat více než 55 124 běžců a běžkyň! 

Naše běžecké projekty, které pomáhají

BĚŽÍME PROTI DEMENCI - V roce 2019 jsme úspěšně odstartovali tento projekt. Od května do konce září jsme v 11 městech Středočeského kraje běhali za lidi trpící Alzheimerovou chorobů. Přes 1000 běžců vyběhalo neuvěřitelnou částku 130.00 Kč! V roce 2020 se uskutečnilo méně běhů, za to se vyběhalo krásných 51.350 Kč. V roce 2021 se díky nejisté epidemiologické situaci přesouvají běhy do virtuálního prostředí a čeká nás seriál 4 běhů.

CHARITATIVNÍ BĚHY - Od Klatov, po Plzeň, Most, Teplice, Litoměřice až po Českou Kamenici, Bašť či Břeclav. Na mnoha místech České republiky skrze naše ambasadory pořádáme charitativní běhy, které jsou skvělou událostí pro všechny, kteří nechtěji řešit čas, výsledek ale zvednout se z gauče, doběhnout do cíle a získat fešnou medaili

VIRTUÁLNÍ BĚHY - Slaví s námi první rok. Virtuální myšlenku zvednout se z gauče a navíc pomoci odstartovala karanténa v době koronaviru v březnu 2020, kdy se zapojilo přes 4000 běžců a vyběhalo na 125 tisíc Kč na nákup plicního ventilátoru. Od té doby každý měsíc pomáháme několika neziskovým organizacím a společnými silami jsme vyběhali několik milionů Kč.

Mimo tyto projekty pořádáme i celorepublikové výzvy jako Běžci čistí lesy aneb celorepublikový plogging

Moc vám všem, co s námi běháte a pomáháte, děkujeme! Toto všechno je vaše zásluha ♥
#KAZDYKROKSEPOCITA