Běháme a pomáháme

  
BĚHY PROTI DEMENCI 2020
  
virtuální A VIRTUÁLNÍ charitativní běhy
  
NAŽIVO charitativní běhy


Myšlenku běhu a pomoci máme už od zrození pod kůží. Realizace první pomoci se datuje do prosince 2014, kdy se uskutečnil první charitativní běh v Plzni, který měl být o společném zážitku, pomoci těm, kteří to potřebují, ojedinělé atmosféře spojující běh a dobrou věc. Ten nás tak nadchl, nabil baterky, že se stal nedílnou součástí naší filosofie :) 

Od prvního charitativního běhu utekl nějaký ten pátek a za tu dobu jsme dokázali uspořádat desítky charitativních běhů, výběhů, akcí, výzev a vybrat celkem přes 4 320 787 Kč* (ke dni 26.1.2021) a rozběhat více než 49 478 běžců a běžkyň! 

Naše běžecké projekty, které pomáhají

BĚŽÍME PROTI DEMENCI - V roce 2019 jsme úspěšně odstartovali tento projekt. Od května do konce září jsme v 11 městech Středočeského kraje běhali za lidi trpící Alzheimerovou chorobů. Přes 1000 běžců vyběhalo neuvěřitelnou částku 130.00 Kč! V roce 2020 pokračujeme na podzim v 7 městech. Plakát běhů ZDE. Podpoř myšlenku a kup si běžeckou čelenku s logem běhu ZDE a nebo přímo na běhu.

KOLÍN 2.9. Start a cíl běhu u cyklostezky za lávkou Kolín, viz. https://mapy.cz/s/3rkaa
KUTNÁ HORA 9.9. Start a cíl běhu u morového sloupu v ulici Šultysova, viz. https://mapy.cz/s/3rkd7
KLADNO 16.9. Start a cíl běhu u dětského hřiště Ulice Sportovců, viz. https://mapy.cz/s/3rk6X
BEROUN 23.9. Start a cíl běhu Husovo náměstí v Berouně, viz. https://mapy.cz/s/3rkaM
RAKOVNÍK 30.9. Start a cíl běhu u sv. Antonína, viz. https://mapy.cz/s/3rjNZ
BENEŠOV 7.10. Start a cíl běhu u hlavního vchodu zámeckého parku, viz. https://mapy.cz/s/3rjKV
ŘÍČANY 14.10. Start a cíl běhu u Restaurace Jureček, viz. https://mapy.cz/s/3rkbm

CHARITATIVNÍ BĚHY - Od Klatov, po Plzeň, Most, Teplice, Litoměřice až po Českou Kamenici, Bašť či Břeclav. Na mnoha místech České republiky skrze naše ambasadory pořádáme charitativní běhy, které jsou skvělou událostí pro všechny, kteří nechtěji řešit čas, výsledek ale zvednout se z gauče, doběhnout do cíle a získat fešnou medaili

VIRTUÁLNÍ BĚHY - Žhavá novinka v naší branži běhání a pomáhání. Každý uběhnutý kilometr ve virtuálním závodě se proměňuje ve zvýšený charitativní příspěvek. Virtuální myšlenku zvednout se z gauče a navíc pomoci odstartovala karanténa v době koronaviru, kdy se zapojilo přes 4000 běžců a vyběhalo na 125 tisíc Kč na nákup plicního ventilátoru

Mimo tyto projekty pořádáme i celorepublikové výzvy jako "Běžci čistí lesy"

Moc vám všem, co s námi běháte a pomáháte, děkujeme! Toto všechno je vaše zásluha ♥
#KAZDYKROKSEPOCITA