CANICROSSOVÉ JARNÍ SOUSKO 2022

SOUSTŘEDĚNÍ JE ZAPLNĚNO, JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT. 

Víkend, který tě pořádně nakopne do canicrossu!

Pro začátečníky i pokročilé.

Zájemci budou moci vyzkoušet i scootering (jízdu na koloběžce se psem v zápřahu)

Získáš nové informace, motivaci a zcela zapomeneš na pracovní shon.

Můžeš se těšit na běhání se psem i bez psa.

Nabitý program ušitý ze zkušeností s více než 30 sousky za posledních 6 let.

Canicrossové tréninky, běhovýlety, společná posezení.

Soustředěním tě provedou zkušení trenéři Honza, Pája a Markét


PODMÍNKY ÚČASTI
DATUM KONÁNÍ:

31.3. - 3.4.2022
Příjezd čtvrtek nejpozději do 19:00, nebo poté nejdříve po 22:00
Odjezd neděle do 14:00

JE PRO MĚ SOUSTŘEDĚNÍ VHODNÉ?

Sousko je pro všechny, kteří chtějí vylepšit svoji fyzičku a do toho si užít skvělý víkend plný zábavy a sportu s partou dalších nadšenců. Chceš- li začít běhat se svým psem, je to pro tebe to pravé ořechové, Pokud ale jsi ostřílený canicrossař, určitě se nudit nebudeš! Budeme se dělit do menších skupinek dle výkonnosti. Zvládne to každý!

CO MĚ ČEKÁ?

Canicrossové tréninky zaměřené na předbíhání, starty, motivaci a obecně práci se psem ve skupině.  Canicrossový výběh i socializační procházka se psi. Diskuse o tréninku, tahání, péči o psího sportovce. Se psi proběhne denně 1 trénink + doplňující program. Zbytek dne se budet páníček zdokonalovat ve svém běžeckém umu a psí parťák bude odpočívat. Mimo běhání se psi se zaměříme i na zdokonalení běžecké techniky a péči o sebe. Zájemci budou mpoci vyzkoušet i jízdu na koloběžce se psem.

CO BY MĚL MŮJ PES UMĚT, NEŽ VYRAZÍME NA SOUSKO?

Ubytování je v pokojích po více lidech a určitě se stane, že budeš muset psa nechat chvíli samotného na pokoji s ostatními psi. Proto doporučujeme naučit psa na klec/kenelku, ve které bude odpočívat. Pokud toto natrénováno nemáš, obrať se na nás s zkusíme něco vymyslet. Vše ostatní se naučíte na místě.

CO ZABALIT S SEBOU?

Sportovní oblečení (alespoň 4 sady), běžecké boty - nejlépe trailovky i silničky, čelovku, karimatku, nějaké teplé i výletící oblečení, kenelku nebo klec pro případy, kdy buse pes muset zůstat sám na pokoji - důrazně doporučujeme, canicrossové vybavení (je možné si po domluvě zapůjčit), očkovací průkaz psa. dobrou náladu, 

JAK O MĚ BUDE POSTARÁNO?

Bereme s sebou tejpy i masérské lehátko, když bude potřeba něco uvolnit, jsme na to připravení

KDO SE O MĚ BUDE STARAT?

Johny Alaskan (Jan Bielik) - běžecký trenér, běžec, canicrossař, který si dal za cíl Rozběhat Česko a přivedl tak k běhu tak již stovky běžců. Bývalý atlet na republikové úrovni, několikanásobný mistr republiky v canicrossu na Midové vzdálenosti, několikanásobný účastník i juniorský vítěz Trophe des Montagnes. K tomu se vám bude věnovat i po regenerační stránce.

Markéta Myslivcová -  běhu a sportům všeho druhu se věnuje již od dětství, canicross aktivně běhá již 6 let. Vede veřejné výběhy, tréninky i kurzy canicrossu v Plzni. Účastnice Trophe des Montagnes 2019. Mimo jiné zajišťuje veškerý chod soustředění a ubytování, poradí s výběrem vybavení. Zodpoví pro vás veškeré otázky ohledně organizace soustředění. K tomu se vám bude věnovat i po regenerační stránce. 

Pája Hrníčková -  zkušená trenérka, která již rozběhala mnoho canicrossových začátečníků. Sama začínala s malým psem (Parson Russel teriér Falco), má za sebou zkušenosti s canicrossem i bikejöringem s belgickými ovčáky a německými ohaři a nyní je hrdou majitelkou mladého Evropského saňového psa Macešky. 
CENA:

čtvrtek - neděle s ubytováním

člen Rozběháme Česko - 3890 Kč 

nečlen - 4190 Kč

čtvrtek - neděle bez ubytování

1600 kč

Jak se stát členem a co vše Vám členství přinese? www.rozbehamecesko.cz/clenstvi

V ceně:

  • Uvítací sousko balíček - včetně čelenky Sousko
  • Ubytování v pokojích po dvou až po čtyřech
  • Ubytování pro psa
  • Plná penze
  • Společenská místnost 
  • Náplň soustředění
  • Testování bot a zapůjčení některého vybavení
  • Masáže a tejpování včetně materiálu

MÍSTO KONÁNÍ A UBYTOVÁNÍ: 

Penzion na celnici

Nové Hrady 396

Nové Hrady 37333

PARKOVÁNÍ: přímo u ubytování

ZÁZEMÍ:

Penzion se nachází v Novohradských horách a je uspůsobený pro sportovníí pobyty se psi, nabízí tedy ideální podmínky pro canicross. Pokoje jsou po dvou až po čtyřech účastnících. Součástí penzionu je i klubovna.  V okolí ubytování je spletice různorových cest, zkrátka perfektní prostředí pro běhání :-)

Více na : http://www.penzionnacelnici.cz/

KONTAKT

zc.oksecemahebzor@ofni

Markéta Myslivcová: 608583445, Jan Bielik: 607643187

SOUSTŘEDĚNÍ POŘÁDÁ