#6. Charitativní běh noční Plzní

Rozběháme Česko zve všechny příznivce běhu na 6. netradiční proběhnutí noční Plzní! Účelem akce je charitativní podpora Diakonie Západ

Výtěžek poputuje na stále se zhoršující podmínky pro tělesné postižené, autisty, lidičky s postižením, kteří jsou denně odkázání na 1 "svozové" auto, které je vozí z domova do ústavů. Letos shází půl milionu korun na to, aby si tito lidičky neplatili "svozovné", které by pro mnoho z nich znamenalo nepředstavitelnou částku. Každá koruna půjde na každý další den "svozu" pro lidičky. Dokážeme pomoci vybrat na 20 dní?

Pokud se chcete zúčastnit běhu, prosím o vyplnění registrace. Tu najdete pod tímto článekem "viz. dole"

V rámci charitativního běhu budete moci na místě vyzkoušet, jaké je to být "postiženým" člověkem. V cíli bude možnost podpořit zakoupením vody projekt "voda pomáhá" a nebude chybět ani možnost vyhrát speciální ceny jako je běžecký trénink / fyzioterapie / masáž z projektu FIT Česko

Filosofie : Za každý kilometr, který uběhneme, tak každý běžec přispěje 5 korunami. Vybírání peněz se uskuteční až po doběhu - přeci, každý si to musíme zasloužit! :) Konečná částka bude vybrána po doběhu a předána zástupcům Diakonie Západ a na místě bude rozpečetěna.

Trasa je naplánovaná na 5km (mapa bude brzy zveřejněna, cesty vedou nočním Borský parkem – tzn. podpora 25 Kč (samozřejmě i možné více) – a je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro ostřílené běžce!!

S sebou vezměte také čelovky.

Výběh 10.6. 2016, v 19:00 v Plzni v "Borském parku"
Od 18:45 proběhne běžecká rozcvička pod vedením trenéra a majitele Rozběháme Česko Johny Alaskan

Pojďte s námi si užít nezapomenutelnou atmosféru, 2x více radosti a nádherný pocit, zdolání sebe a dobré věci :)

Budeme se na Vás všechny moc těšit!!
Za tým Johny Alaskan - zc.oksecemahebzor@ynhoj / 607 543 187 :)

* Běh probíhá na vlastní nebezpečí

Registrace