Běhání ještě nebylo zábavnější a bláznivější!

Letní párty běh v Plzni 25.8. 2018

Někdy není potřeba mít naběhané kilometry, super kondičku a top běžecké vybavení, někdy stačí se zvednout a jít si užít radost z pohybu. Přesně o tom je série charitativně zážitkových běhů s názvem Párty Běh.

Letní párty běh není jediný, který v Plzni Rozběháme Česko pořádá! Jedná se o sérii běhů – Valentýnský, Letní, Halloweenský a Vánoční, s filozofií přinést radost z pohybu účastníkům a zároveň pomoci, kde je potřeba. Část startovného poputuje na podporu Diakonii Západ - projekt Voda pomáhá.  Tentokrát bude použit na pomoc dětem s těžkým kombinovaným postižením, bezpečně a pohodlně dojet za nepostradatelnou péčí, učením či kamarády – na nákup speciální dětské autosedačky.

Když už je řeč o vodě – té bude na trase pro závodníky dmapa_party_beh (1)-page-001ost - jen se podívejte na mapku. Chystáme stříkací vodní zónu, barvičkovou zónu, pěnovou zónu a tajemstvím opředenou funny zónu. Celá trasa měří 2,5km. Kdo chce, může si ji dopřát klidně 3x.  Běh s trasou našlapanou zážitky, bude vyvrcholením letošní Sportmánie Plzeň. Můžete se navíc těšit na afterpárty, tombolu, na každého bude v cíli čekat medaile a navíc prvních 500 přihlášených dostane do startovního balíčku s číslem i krásnou letní čelenku. Na běhu ale určitě neuvidíte časomíru! Nejde totiž o rychlost, ale o radost z pohybu!

Registrace online do 22.8. a více informací na www.partybeh.cz