Halloweenský párty běh vyběhal 18 492 Kč!

Párty běžci, v sobotu 26. října se Borský park v Plzni zahalil do halloweenského. Na 400 strašidel, běžců, dětí si přišlo užít 4. ročník Halloweenského párty běhu. Na, již tradiční délce trasy - 2,5km - se tentokrát zjevilo na 20 strašidel se strašidelnými úkoly. Klaun, bílá paní hrající na flétnu, ježibaba a další, dokreslovali jedinečnou atmosféru. Pro co nejlepší zážitek i pro naše nejmenší, startovala naše párty za šera. Ti, co měli málo a chtěli se bát, si přidali druhé kolečko, které dokreslilo půvab temného borského parku.

IMG_6929

Před startem běhu nechyběly již tradiční rozehřívací Halloweenské soutěže, malování na obličej od skvělých čarodějnic z Mozaiky a soutěž o nejlepší masku letošního ročníku.

Přes 40 týmových a individuálních strašidel se popralo za bouřlivého potlesku o prvenství, které vyhrál nakonec KLAUN ŠTĚPÁN (vlevo na fotce).

V cíli čekala na každého dřevěná medaile, která skvěle zapadala na fotkách z našeho fotokoutku plného dekorací. Za odměnu si běžci mohli skočit na dýňový muffin z kavárny COPA kafé? nebo bylinný čaj VODA Pomáhá od Diakonie Západ.

VÝTĚŽEK PRO DOMOV RADOST - 18 492 KčVÝTĚŽEK

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE - KLIKNI SEM

Děkujeme všem párty běžcům, rodinám, dětem! Bylo úžasné, kolik strašidel, masek se zvedlo z gauče a šlo si užít halloweenskou párty. Obrovská poklona, gratulace a moc se na vás těšíme na pokračování, tentokrát naposledy uprostřed města Plzně na Vánočním charitativním párty běhu.
Tým Rozběháme Česko

UŽIJ SI VÁNOČNÍ PÁRTY

 

DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM