Kam na závody - 16. září - RUN PRAHA PLZEŇ aneb jeden den plný běžeckých zážitků!

Jaký dopravní prostředek nejčastěji volíte při cestě z Prahy do Plzně? Co takhle zkusit běžet štafetou v týmu?

Run Praha – Plzeň je unikátní nejen svoji délkou a zajímavou trasou bez velkých kopců, která vede z 80% po cyklotrase č. 3, ale právě množstvím výběru z jednotlivých kategorií. Tento závod je určen nejen pro ultramaratonce, kteří zaběhnou závod jako jednotlivci v kategorii EXTREME nebo ve dvou v kategorii COUPLE, ale i pro běžce, kteří nemají zrovna takovou výkonnost. Stačí, aby jste vytvořili tým v kategorii RELAX skládající se z maximálně 10 členů, kdy si každý z nich zaběhne pouze jeden úsek po zhruba 10km. Tato kategorie se těší velké oblibě právě pro nižší náročnost jednotlivých běžců. „Běháte rádi půlmaratony? Pak je pro vás vhodná kategorie ULTRA, která tvoří 5-6 běžců. Svoji kategorii si najde opravdu každý“, zve ke startu závodu pořadatel akce Tomáš Sladký. Běh je vhodný jako firemní akce, domluví se parta zaměstnanců a reprezentují firmu, proto se rozhodl být generální partner Zodiac Aerospace z Borských polí v Plzni.

Run Praha – Plzeň je nejen o závodění a výsledcích, ale hlavně o týmu a nezapomenutelných zážitcích, které společně prožijete v jednom jediném dni. „Výhodou tohoto závodu je, že ač je to štafeta na 100km, tak ráno vyběhnete s partou podobně naladěných lidí a večer už jste v pohodlí domova“, vypíchl hlavní výhodu Honza Bielik z Rozběháme Česko, oficiální parter běhu.

Jak takový závod probíhá? Z týmu vždy jeden běží a ostatní doprovázejí běžce autem, samozřejmě po jiné trase. Takto se na trase střídají, aby doběhli vysněného cíle a uběhli společně 100km.

Na start závodu se běžci postaví v sobotu 16. září 2017 v Praze Radotíně a v průběhu trasy na ně čeká 10 úseků s cílem v Plzni v Letkově ve Sportpenzionu Pohoda. Registrovat se můžou právě teď přes on-line registrační systém na webových stránkách závodu www.runprahaplzen.cz!

Sleva pro fanoušky a aktivní běžce Rozběháme Česko

Sleva