Kam na závody - Škoda FIT půlmaraton Plzeň 30. září

Třetí ročník půlmaratonu se uskuteční v NEDĚLI 30. 9. 2018. Hlavní závod dne bude vypsán na tradiční půlmaratonskou vzdálenost 21,097 kilometru. Trať vede historickým centrem a středem Plzně, běžci se podívají do areálu Škodovky, zamíří do Borského parku a do okolí plzeňských řek, aby se následně vrátili zpět do centra na náměstí Republiky. Přijmout půlmaratonskou výzvu však mohou i ti, kdo si netroufají na celou trať - a to v rámci dvou nebo čtyřčlenných štafet.Škoda FIT (1)

Těšit se můžete také na RODINNÝ BĚH – na trasu centrem města o délce 2,5 kilometru mohou vyběhnout rodiče s dětmi, babičky, dědečkové, prostě každý z rodiny. Všechny čeká podobná atmosféra, jakou zažijí účastníci Škoda FIT půlmaratonu. Rodinný běh totiž startuje z plzeňského náměstí pouhých 15 minut po startu hlavního závodu, takže diváků podél trati bude určitě dost. Na své si při Škoda FIT půlmaratonu přijdou i děti a mládež. Nedělní program totiž zahájí právě DĚTSKÉ ZÁVODY.

Na náměstí bude připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Nezapomeňte, že on-line registrace je pouze do 25. 9. 2018. Po tomto termínu je možné se registrovat pouze osobně v den konání Škoda FIT půlmaratonu. Registrace a více informací WWW.SKODAFIT.CZ