KURZ ZDRAVÉHO BĚHU V PROSTĚJOVĚ PODZIM 2023

Chceš konečně začít běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš? Bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím? Tak právě pro tebe máme zcela ojedinělé kurzy zdravého běhu v Prostějově.

CO MĚ ČEKÁ? 

5 tréninků
 během 5 týdnů. Zaměříme se na běžeckou techniku,  natočíme a rozebereme běžecký styl, vsvětlíme si jak nepřetáhnout začátek, jak správně běhat do kopce / z kopce, jak regenerovat a proč a jak posilovat. To vše s důrazem na prevenci zranění. 

JE PRO MĚ KURZ VHODNÝ?

Kurz je vhodný prokaždého. Ať už jsi na samém začátku, nebo jsi uběhl mataton, vždy je čas začít běhat zdravě a bez zranění či bolesti. Získáš informace a nový pohled na běh - jak běhat lehce, s radostí a bez bolesti. V rámci každé hodiny naběháme maximálně 3-4 km se pauzami.


CENA:
  1290 Kč za běžce (součástí kurzu e-kniha Běhej zdravě v hodnotě 299 Kč)

  Na kurzy je možné využít příspěvek od zdravotní pojišťovny.

  PŘIHLÁŠENÍ: Přihlášení je platné po vyplnění přihlášky viz. níže (email s platebními údaji přijde po odeslání přihlášky) Příklad využití od VZP . Pro uplatnění nás neváhejte kontaktovat na email: zc.oksecemahebzor@atekram


  TERMÍNY KURZŮ 2023:
  •  pondělky 25.9. - 23.10. 17:30 - 18:30 u fontány před Poliklinikou viz. mapy : https://mapy.cz/s/raculonoku

  Na první trénink se na tebe těší Ivča Šnoplová
  Kontakt: tel.731 543 003 / zc.manzes@avoktobos-i
  *Běžecké kurzy probíhají na vlastní nebezpečí

  PODMÍNKY ÚČASTI  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

  REGISTRACE na kurz zdravého běhu v Prostějově 2023

  Chcete kurz věnovat jako voucher? Vyberte si termín kurzu a nebo možnost voucheru platného na 12 měsíců a v posledním poli NAPIŠTE JMÉNO ÚČASTNÍKA KURZU. Následně vygenerujeme elektronický voucher a pošleme na uvedený email.

  Jméno a příjmení

  E-mail

  Telefon

  Termín kurzu

  Chcete kurz věnovat jako dárek?

  Vyberte v termínu kurzu hodící se termín a nebo možnost voucheru platného na 12 měsíců a SEM NAPIŠTE JMÉNO ÚČASTNÍKA KURZU

  Poznámka


  Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů