LESKROS infoš - pokyny před startem Dnešice

Start prvního Leskrosího závodu je za Dveřmi, přečti si to nejdůležitější, co bys měl znát, než vytáhneš paty z domu.

MÍSTO KONÁNÍ: Areál Hasičů Dnešice, viz. https://mapy.cz/s/jefegejuba
TERMÍN: 4.7.2020, dále viz. níže HARMONOGRAM
ZÁZEMÍ: Areál Hasičů Dnešice v přírodě, parkování na louce, pro canicross možnost přespat v autě či ve stanu na louce v blízkosti WC i voda pro psyObčerstvení od místních hasičů, káva, v blízkosti startu WC, testování běžeckých bot ON, Pitný režim pro psy - kádě s vodou, Vybavení canicross k zapůjčení - pouze po předchozí domluvě/rezervaci

PARKOVÁNÍ: 50 mertů od startu, bude vyznačeno pořadateli, Na místě se řiďte pokyny pořadatele a rozmístěnými cedulemi

VÝDEJ STARTOVNÍCH ČÍSEL/ REGISTRACE

→ Na registraci / k výdeji startovních čísel se dostav NEJPOZDĚJI 30 MINUT PŘED KONCEM
  •  CANICROSS POUZE V PÁTEK - 18:00 - 22:00
  •  BĚH V SOBOTU PŘED ZÁVODEM 13:00 - 16:00

 NOVÁ REGISTRACE/PŘEREGISTRACE NA MÍSTĚ JE MOŽNÁ

→ PŘEREGISTRACE byla zdarma do středy, na místě bude možné přeregistrovat ZA POPLATEK 50 Kč

→ Pro vyzvednutí startovního čísla ti stačí tvé jméno - dostaneš obálku se startovním číslem, čipem a špendlíky, dárky od partnerů dostaneš zvlášť od hostesky hnedle vedle + někteří partneři si pro tebe připravili dárky k vyzvednutí i nich na stánku

DĚTI, JUNIOŘI A NEZLETILÍ - u registrace/výdeje startovních čísel, bude vyžadován podepsaný souhlas zákonného zástupce - FORMULÁŘ MÚŽEŠ STÁHNOUT ZDE. Nemáš - li tiskárnu, stačí napsat souhlas v ruce. Případně bude možné, aby zákonný zástupce souhlas podepsal na místě. 

REGISTRACE CANICROSS - Registrace či přeregistrace canicrossu na místě bude možná pouze v pátek, v sobotu ráno bude možné pouze vyzvednout zaplacenou registraci po předchozí domluvě e-mailem - kapacita je téměř plná. Pokud vyzvedáváš číslo v pátek, zjisti si svůj čas startu ve startovní listině, a vyzvedni si číslo včas, abys stihl svůj start.

Na registraci/přejímku nemusíš brát psa, ale bude třeba navíc předložit očkovací průkaz ke kontrole / podepsat čestné prohlášení, že očkovací průkaz máš v pořádku a připravený k předložení případné veterinární kontrole, pokud jsi registrovaný do některé z váhových kategorií pod 23 kg, může tě pořadatel kdykoli vyzvat k namátkovému převážení psa.

→ V případě, že nemáš zaplacený závod nebo ses v seznamu přihlášených našel bez platby, prosíme o zaplacení na místě za vyšší startovné nebo s sebou potvrzení o zaplacení.

→ Každý závodník (kromě dětí), dostane vratný čip, který musí být umístěný pro správné měření na noze

→ Dětské závody jsou BĚŽECKÉ, tedy bez pejsků

→ Podrobnější propozice a informace najdete ZDE

PRAVIDLA ZÁVODU

→ Před závodem si projdi ZDE 

KEMPOVÁNÍ Z PÁTKA NA SOBOTU

Na místě bude vyznačen prostor pro stanování/kempování, budou zajištěny toalety. Večer bude připraveno občerstvení od místních hasičů - opékané maso, limonáda, pivo.

STARTY

  • Běh bude startovat HROMADNĚ v 17:00
  • Všichni canicrossaři budou startovat INTERVALOVĚ PO 15 SEKUNDÁCH. Starty začínají v sobotu v 7:00 - zjisti si již nyní svůj čas startu a dostav se na start nejpozději 5 minut před svým startem. Pořadatelé tě zde zařadí do startovního koridoru. Pokud svůj start nestihneš, vyčkej na konec startů své kategorie a poté požádej startéra o start v mezeře tak, aby si v klidu měl možnost zazmanenat tvůj čast startu. V tu chvíli již ale pořadatel nezodpovídá za správnost tvého výsledku. 


ŠETŘÍME LESY! CO PRO TO MŮŽEŠ UDĚLAT?

Nabízíme možnost, donést si svůj vlastní hrneček na místo a umístit si ho na občestvovačku do zázemí - VYBER TEN NEJNÁPADITĚJŠÍ HRNEČEK CO MÁŠ  AŤ SI HO POZNÁŠ! Pořadatel ti po doběhu do tvého hrníčku nalije codu či ionťák a ty mlžeš doplnit kolikrát se ti zlíbí a stále být šetrný k příodě! :-)


ČASOVÝ HARMONOGRAM

PÁTEK:
17:00 - OTEVŘENÍ zázemí / možné stanovat / otevřené občerstvení - opékání masíčka
18:00 - 22:00 - REGISTRACE CANICROSS 

SOBOTA:
6:30 vyzvednutí startovních čísel canicross pouze REGISTROVANÝCH PŘEDEM A ZAPLACENÝCH 
7:00  - PRVNÍ STARTY CANICROSS
VYHLÁŠENÍ - po doběhu poslendího závodníka
"vyhlášení"

DĚTSKÉ ZÁVODY
10:00 - 12:00 A 14:00 - 16:00 - individuálně / po menších skupinkách na značením okruhu
REGISTRACE DĚTI - VŽDY S RODIČI
VYHLÁŠENÍ DĚTÍ - PO SKONČENÍ ZÁVODU ONLINE

13:00 - 16:00 - REGISTRACE BĚH
17:00 - START BĚH
VYHLÁŠENÍ - po doběhu posledního běžce 

TRASA, ZNAČENÍ, OBČESTVOVACÍ STANICE

připraveny pro tebe budou trasy - 3 km, 4,5 km, 9,1 km

Trasa bude značena barevnými šipkami a vytyčovací páskou leskros, na nejdelší trase bude umístěna 1 občestvovací stanice. Pro psi bude na každé trase několik možností se schladit ve vodě a napít.

DĚTSKÉ ZÁVODY TROCHU JINAK

Museli jsme nějak vyřešit fakt, že canicrossoví a běžečtí závodníci se v zázemí nepotkají, proto bude pro děti připraven ohruh, který si individuelně nebo v malých skupinkách budou moci zaběhnut a bude ji změřen Leskrosím týmem. 

Slavnostní vyhlášení dětí proběhne online a ceny a medaile dostanou děti poštou.