ROZHÝBEJ TO S A3 SPORT 29 PRAVIDELBĚŽECKÁ ABECEDA
 EBOOK ZDRAVÝ BĚH NEBĚHEJ SÁM 


  Známe to všichni. Celý život máme běhání spojené se zážitky     Na střední běžíme jako o život při 12-ti minutovém běhu, který   nesnášíme, protože už od druhého kolečka nás píchá v boku.   Pár let po střední sledujeme v televizi právě probíhající pražský   půlmaraton. Ti lidé se usmívají, běží takovou ladností.   Napumpováni endorfíny vytahujeme kecky a hrdě vybíháme. O   5 infarktů a 2 kolapy později to prostě vzdáváme a vracíme se   domů. Lehneme si na gauč a po zbytek dne
  nadáváme, jak nás   bolí klouby, záda, kyčle a že vlastně to běhání není nic pro nás.

          Poznáváš se v tom? Pojďme se podívat, jak se tomu           vyhnout a běhání si třeba i oblíbit!

  To nejhorší, co může člověk udělat, je vyběhnout a běžet dokud   to jde. Takto člověk pouze závodí a pokud to dělá pravidelně, tak   ho to snad nemůže ani těšit. Jednoho dne se dostane do bodu,   kdy už se nezlepší a začne si říkat, čím to asi je?

Rozhýbej se s A3 Sport a Rozběháme Česko

Unikátní celorepublikový projekt, který zvedá z gauče i neběžce. Zapomeň na rychlé, vychrtlé gazely co utečou po prvních metrech. Nemusíš se bát, že to nezvládneš nebo že budeš zdržovat ostatní. Nebudeš! Všichni jsou totiž na stejné startovní pozici a je jen na tobě, kam se posuneš. Tyto speciální tréninky, kde se postupně dozvíš vše o zdravém běhu, vybíhají z několika prodejen A3 Sport. 

Tréninky jsou ZDARMA a pro kohokoliv. Je úplně jedno, jestli máš nějaké kilo navíc, nemáš žádnou fyzičku nebo jsi běhal naposledy na střední. To nejdůležitější je chuť se ZVEDNOUT a nakopat zadek těm, kteří sedí doma na gauči!

Běhání není jen o běhání, ale hlavně o přípravě!


Neběhej v tom sám. Nech se motivovat