Běžecká vesnice se řídí podle "Prodáváme pouze to, co sami kupujeme". U nás nenajdeš žádné produkty, které nejíme, v kterých neběháme nebo nemáme s nimi zušenosti. Některé značky jsme si natolik zamilovali, že je doslova žereme a distribuujeme dál.

DRAGRATTAN A V.I.P. DOGWEAR

Poznej sílu severu! Cesta těchto skandinávských značek začala v létě 2019, kdy jsme vyrazili na nejtěžší canicrossový závod na světě - TDM (Trophée des Montagnes). V extrémní zátěži jsme poznali sílu těchto postrojů a botiček. Díky každodenní práci jsme neustále naráželi na psy a páníčky, kteří ne a ne najít vybavení, které by sedělo (sami jsme byly zářným příkladem, kdy naše fenka Gina měla doma ve skříni již 5 postrojů a ani jeden jí zkrátka neseděl dokonale) až do teď.

Po několika měsíčním testováním jsme si byli skutečně jistí, že výbava, kterou máme v ruce je kvalitní a obohatí český trh něčím, co opravdu funguje. Je to právě o poměru a vzájemném úhlu jednotlivých popruhů na postroji, který při lehké změně možná najednou bude sedět psovi, které do té doby ne a ne cokoliv najít, a tak je třeba zkoušet a zkoušet.


PRODUKTY

Vlajkovou lodí značky Dragråttan jsou postroje R, Multisport a X. V.I.P. dogwear dominují odolné botičky a odhlečené či zateplené bundičky pro psy.Pro více informací stačí kliknout na obrázek.

AMBASADOŘI

KDE KOUPIT?


POJĎ DO TOHO S NÁMI - STAŇ SE PRODEJCEM 

Jsme jediným oficiálním distributorem značky Dragrattan a V.I.P dogwear v České republice. 
Jsme otevřeni různým nabídkám obchodní spolupráce. MÁŠ ZÁJEM O ODBĚR VĚTŠÍHO MNOŽSTVÍ PRODUKTŮ? NAPŘÍKLAD BYS RÁD OBUL SVÉ SPŘEŽENÍ DO NAŠICH BOTIČEK? KONTAKTUJ NÁS.
Co nabízíme:
  • Sortiment z kvalitních materiálů, který sedí a funguje, navržený na základě zkušeností a skvěle doplňující český trh
  • Profesionální marketing nové značky
  • Marketingovou podporu vašeho obchodu
  • Počáteční zaškolení
  • Individuální přístup ke každému prodejci
Kdo se může stát prodejcem?

Prodejcem se může stát živnostník i právnická osoba
Chcete-li začít prodávat naše zboží napište nám vaši představu. Na základě vašeho požadavku vás obratem kontaktujeme. Najdeme-li společnou cestu získáte přístup k velkoobchodnímu ceníku a my vás přivítáme mezi našimi obchodními partnery.