PODZIMNÍ SOUSKO BĚH/CANICROSS 2022


Soustředění pro každého - ať jsi běžec začátečník či ostřílený borec.

Máme pro tebe víkend, který tě pořádně nakopne do sportu!

Získáš nové informace, motivaci a zcela zapomeneš na pracovní shon.

Nabitý program ušitý ze zkušeností s více než 30 sousky za posledních 5 let.

Běžecké tréninky, běhovýlety, výběhy, canicrossové tréninky, společná posezení.

Soustředením tě provedou Certifikovananí trenéři Rozběháme Česko a Canicrosu Honza, Pája a Markét

PODMÍNKY ÚČASTIDATUM KONÁNÍ:

24. - 27.11.
Příjezd čtvrtek nejpozději do 19:00
Odjezd neděle 12:00

JE PRO MĚ SOUSTŘEDĚNÍ VHODNÉ?

Sousko je pro všechny, kteří chtějí vylepšit svoji fyzičku a do toho si užít víkend plný zábavy a sportu s partou dalších nadšenců. Soustředění je pro běžce bez psa i se psem, s kapacitou pro 10 pejskařů.  Budeme se dělit do menších skupin dle výkonnosti. Zvládne to každý!

CO MĚ ČEKÁ?

NÁPLŇ SOUSTŘEDĚNÍ BĚŽCI: 

Listopadové soustředění si říká o zaměření na nabíhání pohodových "objemů" - klidnější běhy v příjemném temou. Můžete se tedy těšit na běhovýlety krásným okolím.  Nebude chybět ani běžecký trénink, posilování, protahování, ranní freshe (aneb běhání hrou), večerní posezení, diskuze o běhání a mnoho dalšího. Výhodou je dělení do skupin dle výkonosti, soustředění je vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé běžece.

NÁPLŇ SOUSTŘEDĚNÍ CANICROSS:

Canicrossové tréninky zaměřené na, předbíhání, starty, motivaci a obecně práci se psem ve skupině.  Trénink s řetězy, canicrossový výběh, protažení psího parťáka. Diskuse na vybrané téma a "socializační" procházka se psy. Se psi proběhne denně 1 trénink canicrossu + doplňující program. Zbytek dne se budet páníček zdokonalovat ve svém běžeckém umu a psí parťák bude odpočívat.

CO ZABALIT S SEBOU?

Sportovní oblečení (alespoň 4 sady), běžecké boty - nejlépe trailovky i silničky, jídlo na celý víkend (na místě jsou ledničky a plně vypavená kuchyň), čelovku, karimatku, nějaké teplé i výletící oblečení, pejskaři kenelku nebo klec - povinné, dobrou náladu.

JAK O MĚ BUDE POSTARÁNO?

Bereme s sebou tejpy i masérské lehátko, když bude potřeba něco uvolnit, jsme na to připravení

KDO SE O MĚ BUDE STARAT?

Johny Alaskan (Jan Bielik) - certifikovaný trenér canicrossu i běhu v Rozběháme Česko, trenér atletiky druhé třídy, běžec, canicrossař, který si dal za cíl Rozběhat Česko a přivedl tak k běhu tak již stovky běžců. Bývalý atlet na republikové úrovni, několikanásobný mistr republiky v canicrossu na Midové vzdálenosti, několikanásobný účastník i juniorský vítěz Trophe des Montagnes. K tomu se vám bude věnovat i po stránce regenerace - uvolnění, tejpování

Markéta Myslivcová -  běhu a sportům všeho druhu se věnuje již od dětství, canicross aktivně běhá již 6 let. Vede veřejné výběhy, tréninky i kurzy canicrossu v Plzni. Je certifikovanou trenérkou canicrossu i běhu v Rozběháme Česko.  Účastnice Trophe des Montagnes 2019. Mimo jiné zajišťuje veškerý chod soustředění a ubytování, poradí s výběrem vybavení. Zodpoví pro vás veškeré otázky ohledně organizace soustředění. K tomu se vám bude věnovat i po stránce regenerace - uvolnění, tejpování

Pája Hrníčková -  zkušená trenérka, která již rozběhala mnoho canicrossových začátečníků. Sama začínala s malým psem (Parson Russel teriér Falco), má za sebou zkušenosti s canicrossem i bikejöringem s belgickými ovčáky a německými ohaři a nyní je hrdou majitelkou mladého Evropského saňového psa Macešky, se kterou drží titul mistrně republiky v kategorii bikejöring. Je certifikovanou trenérkou canicrossu i běhu v Rozběháme Česko.
CENA:

čtvrtek - neděle s ubytováním

člen Rozběháme Česko - 3250 Kč 

nečlen - 3500 Kč

příplatek za ubytování pro psa + 100 Kč/noc (neplatí pro učastníky, kteří budou mít psa ve vozíku či autě)

čtvrtek - neděle bez ubytování

1600 kč

Jak se stát členem a co vše Vám členství přinese? www.rozbehamecesko.cz/clenstvi

 ceně:

  • Uvítací sousko balíček - včetně čelenky Sousko
  • Ubytování v pokojích
  • Vybavená společná kuchyň a společenská místnost 
  • Náplň soustředění
  • Zapůjčení některého vybavení
  • Masáže a tejpování včetně materiálu

MÍSTO KONÁNÍ A UBYTOVÁNÍ: 

Rodinný a rybářský penzion Žák

Osek - Vystrkov 8, Osek

PARKOVÁNÍ: přímo u ubytování

ZÁZEMÍ:

Jedná se o velmi pěkný penzion, který budeme mít jen pro sebe. Pokoje jsou po 4 účastnících, každý pokoj má svou a koupelnu. V domě je společenská místnost s velkou společnou plně vybavenou kuchyní, kde je možné si společně vařit. V okolí ubytování je spletice různorových cest, zkrátka perfektní prostředí pro běhání :-)

Budeme se snažit, aby bežci a pejskaři byly ubytovaní a pokojích zvlášť. Majitelé pejsků - určitě se stane, že budete na pokoji s dalším psem - důrazně proto doporučujeme kenelku, váš pes bude muset určitě občas zůstat na pokoji sám. Majitel zodpovídá za škody způsobené jeho psem a v případě vyžádání ubytovacím zařízením musí uhradit škody.

KONTAKT

zc.oksecemahebzor@ofni

Markéta Myslivcová: 608583445, Jan Bielik: 607643187

SOUSTŘEDĚNÍ POŘÁDÁ HLAVNÍM PARTNEREM SOUSEK JE

PŘIHLÁŠENÍ NA PODZIMNÍ SOUSKO 2022

Jméno, Příjmení

e-mail

telefon

Beru s sebou psa

Využiji společné ubytování

Poznámka


Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů