BĚHÁME A POMÁHÁME ANEB KAŽDÝ KROK SE POČÍTÁ!


Myšlenku virtuálních běhů a pomoci odstartovala jarní karanténa roku 2020. Jelikož nebylo možné se společně vídat a připravené závody/běhy, které měly zároveň pomoci, byly zrušené, započal několikadenní maraton aneb co s tím? Výsledkem toho byl virtuální velikonoční běh s více jak 4000 běžci po celé Republice, vyběhající přes 125 tisíc Kč na nákup plicního ventilátoru. V ten moment jsme věděli "To je ono! Zvedneme Česko z gauče. Běžet bude moci kdokoliv, kdekoliv, kdykoliv a navíc pomůžeme" ♥ 

OD PRVNÍHO VIRTUÁLNÍHO BĚHU

Utekl nějaký ten pátek. Za tu dobu jsme dokázali společně vyběhat 938 052 Kč* (ke dni 31.8.2020) a zvednout 18 412 běžců, neběžců, srdcařů z gaučů!

JAK POMÁHÁM?

Za každý uběhnutý KM v závodě posílame za tvé snažení peníze na dobrou věc. V případě srdcaře posíláme celé startovné. Pokud běžíš "charitativní" verzi virtuálních běhů, je vždy předem dáno, kolik peněz jde ze startovného na pomoc. Po skončení běhu tě informujeme, kolik nás pomáhalo a jakou částkou jsme pomohli. Poté transparentně posíláme peníze nadaci/neziskové organizaci oproti darovací smlouvě.