Rozběháme Česko díky ambasadorům a trenérům podporuje a šíří krásu canicrossu mezi širokou veřejnost. Právě díky nim vznikají komunity milovníků běhu se psy, kde lidé spolu se svými čtyřnohými parťáky sdílejí radost z pohybu, navazují nová přátelství a společně zažívají nová dobrodružství.
Hledáme nové ambasadory a trenéry do všech krajských měst. Od Plzně po Ostravu, od Liberce po České Budějovice. Nevadí ani to, pokud jsi z menšího města, jako jsou například Litoměřice, Beroun nebo třeba Hodonín. Ozvi se na zc.oksecemahebzor@ydnev
Ambasadoři a trenéři šíří mezi veřejností informace a zkušenosti o canicrossu, které jsou založené na respektu k lidem i psům. Klademe důraz na pozitivní motivaci pejska k tahu, welfare, ale také bezpečnost a zdraví nejen při společných výbězích.
Chceš se stát ambasadorem nebo trenérem běhu? Klikni sem.

Proč se zapojit?
Jako ambasador canicrossu:
Buduješ canicrossovou komunitu ve své lokalitě organizováním pravidelných výběhů a dalších akcí.
Inspiruješ ostatní a motivuješ k pohybu se psem.
Podpoříme tě ve vzdělávání a tvém osobním růstu.
Získáš přístup k moderním technologiím. Vše nám usnadňuje vlastní webová a mobilní aplikace Rozběháme Česko.
Jako trenér:
Předáváš své zkušenosti a znalosti dál. Ať už s canicrossem, během nebo sportovní přípravou běžce či pejska.
Pořádáš kurzy, tréninky, workshopy a soustředění.
Získáváš zajímavou finanční odměnu.
Využíváš osvědčený organizační systém a marketingovou podporu.
Pracuješ s lidmi, kteří se chtějí zlepšovat a posouvat sami sebe i své psy.
Máš možnost se dále vzdělávat a sdílet zkušenosti s ostatními trenéry.
Jak se stát ambasadorem Rozběháme Česko?
Ambasador je nadšenec, který chce sdílet radost z canicrossu, budovat komunitu ve své lokalitě a fungovat jako spojka mezi místní skupinou a centrálou.
Chceš se stát ambasadorem canicrossu? Napiš nám na zc.oksecemahebzor@ydnev
Jaké kroky budou následovat?
Propojíme tě s nejbližším krajským ambasadorem.
Zažiješ ambasadorství v praxi během společného výběhu.
Poznáš fungování komunity i komunikaci s centrálou.
Seznámíš se s naší aplikací pro organizaci společných výběhů a akcí.
Nakonec poznáš i tým z centrály.
Jak se stát trenérem canicrossu Rozběháme Česko?
Trenérem se může stát každý, kdo chce své znalosti a zkušenosti s canicrossem, během či sportovní přípravou psa i běžce předávat dál.
Může jít o člověka, který se vzdělává přímo v Rozběháme Česko, ale i o někoho, kdo má zkušenosti z jiného prostředí a chce je využít ve prospěch komunity.
Chceš se stát trenérem Rozběháme Česko? Napiš nám na zc.oksecemahebzor@ydnev .
Co bude následovat?
Seznámíme se s tebou a tvými zkušenostmi.
Domluvíme si krátký telefonát nebo videohovor.
Představíme ti prostředí a fungování Rozběháme Česko.
Dohodneme další kroky a možnosti zapojení.






