SEMINÁŘ S FRANTIŠKEM ŠUSTOU - CANICROSSOVÝ SPECIÁL

Věnuješ se canicrossu, nebo jinému sportu se psem a řešíš jakýkoli problém? Zveme tě na celodenní seminář s Františkem Šustou, ve kterém spojíme teorii s praxí a zaměříme se na konkrétní problémy a jejich řešení. Kombinace teoretického úvodu (výběr z přednášek Trénink je rozhovor a besedosemináře Jak odnaučit) + praktické lekce. Seminář začne úvodní teoretickou přípravou, díky které si pak v praxi budeme lépe rozumět a cvičení bude mnohem efektivnější než na klasických praktických lekcích. V praktické části řešíme konkrétní problémy podle zadání cvičících.

DATUM KONÁNÍ A PROGRAM:

4.12.2022
8:30 - 11:00 - teorie 2,5 h - výběr z přednášek Trénink je rozhovor a besedosemináře Jak odnaučit
11:00 - 12:00 - oběd 
12:00 - 18:00 - praxe 6 h - prostor pro řešení individuálních problémů - účastníci se budou střídat na praktivké lekci po jednom či menších skuponkách, ostatní budou moci přihlížet nabízeným řešením.

FORMA ÚČASTNI, KAPACITA A CENA:

ÚČASTNÍK SE PSEM - 1800 Kč - MAX 10 MÍST
DIVÁK . 800 KČ - MAX 7 MÍST

KDO JE FRANTIŠEK ŠUSTA?

RNDr. František Šusta, PhD. (narozen 31. 1. 1976 v Kutné Hoře) je autorem desítek odborných, vědeckých i popularizačních článků. V letech 2008 až 2017 pracoval jako specialista tréninku zvířat v Zoo Praha a po odchodu ze zoo pokračuje v této práci jako profesionální trenér zvířat "na volné noze".  Je členem České a slovenské etologické společnosti a několika odborných organizací sdružujících trenéry zvířat – jako první Čech se stal členem Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers’ Association. V roce 2014 se jako držitel čtyř různých ocenění ABMA stal nositelem historicky největší sbírky cen udělovaných touto celosvětovou asociací profesionálních trenérů zvířat (Training Achievement Award, 2011 – na téma tréninku divokých koňovitých, Wellspring Award, 2011 – omezení stereotypního zlozvyku ledního medvěda, Travel Scholarship Award, 2011 – na téma tréninku divokých koňovitých a Best Poster Award, 2014 – nová metodika práce se stresem u zvířat). Další award přidal i v roce 2016, takže v současné době jich je pět.

Od roku 2012 vede semináře i praktické lekce především pro majitele psů a koní se zájmem o trénink pozitivním posilováním.

VÍCE ZDE

CO MĚ ČEKÁ?

Dopoledne věnujeme teorii v našich prostorách Běžeckého centra. Teorii bude František směřovat již dle vašich individuálních dotazů/problémů, které popíšete v přihlášce. Do centra je možné si vzít i psa, případně ale doporučujeme něchat psa odpočívat k klidu v autě, čeká ho aktivní odpoledne! Následovat bude společný oběd - objednáme si dovoz jídla (oběd není v ceně! ). Po obědě se již budeme věnovat individuálnímu praktickému řešení vašich dotazů a problémů.

CO ZABALIT S SEBOU?

Zabalte s sebou vše, co běžně používáte se svým psem - něměl by chybět obojek, vodítko, doporučujeme přibalit stopovačku, Nezapomeňte na pamlskovník, ze kterého se vám snadno tahají ňamičky a pořádnou zásobu chutných pamlsků. Vezměte i hračku. Pokud budete chtít řešit konkrétní problém, nebo dotaz, vezměte k tomu všechny potřebné rekvizity. (Chcete - li řešit klidný start v canicrossu, vezměte si canicrossovou výbavu. Chcete řešit že pes štěká na vysavač? Přibate vysavač. Chcete řešit stříhání? Nezapoměňte kleštičky na drápky. atd....). 

ZÁZEMÍ A JÍDLO

Budeme objednávat společně dovoz jídla do zázemí (kdo bude chtít). Cena jídla není součástí ceny semináře.

CENA:

1800 KČ ÚČASZNÍK SE PSEM

800 KČ DIVÁK

MÍSTO KONÁNÍ 

Běžecké centrum - Bzenecká 26, Plzeň

KONTAKT

zc.oksecemahebzor@ofni

Markéta Myslivcová: 608583445

SEMINÁŘ POŘÁDÁ 


PŘIHLÁŠENÍ NA SEMINÁŘ S FRANTIŠKEM ŠUSTOU

Kapacita "účastník se psem" zaplněna, nyní je možné hlásit se pouze jako divák

e-mail

telefon

forma účasti

Krátce popiš, proč se na seminář přihlašuješ (řešíš nějaký problém? dotaz?), Případně co by tě nejvíce zajímalo za témata?


Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů