SOUSTŘEDĚNÍ ROZBĚHÁME A CANICROSS PLZEŇ PODZIM 2023

ýmové soustřeďko na kterém nesmíš chybět! Pojďme si společně užít víkend plný běhání a trénování. Soustředění je pro všechny kteří alespoň občas navštěvují tréninky či výběhy Rozběháme Plzeň nebo Canicross Plzeň, nezáleží jestli jsi začátečník či pokročilý běžec.
Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a veselit se.PODMÍNKY ÚČASTI

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


DATUM KONÁNÍ:

24.11. - 26.11.2023
Příjezd pátek nejpozději do 19:00, nebo poté nejdříve po 22:00
Odjezd neděle do 12:00
Kapacita: 10 canicrossařů a 14 běžců
Ubytování: rybářský penzion Žák, pokoje po čtyřech s vlastní koupelnou, vybavená kuchyňa společenská místnost.
Adresa: Osek 8, 267 62 Osek

Cena program:
  • 1000 Kč
Cena ubytování:
  • 1100 Kč / osoba
  • 200 kč / pes
Ambasadoři platí pouze ubytování.

CO MĚ ČEKÁ?

Začneme pátečním večerním proběhnutím a soustředění zakončíme nedělním tréninkem před obědem. Mezitím tě čekají společné tréninky, hromada běhání, večení posezení, společenské hry - zkrátka cokoli trenéři vymyslí. Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a veselit se.

Canicrossaři se mohou těšit na jeden trénink se psem denně, zbytek programu bude společný s běžci, v sobotu odpoledne navíc vyrazíme s pejsky na procházku a pocvičíme společnou poslušnost.

CO ZABALIT S SEBOU?

Sportovní oblečení (alespoň 4 sady), běžecké boty - nejlépe trailovky i silničky, čelovku, karimatku, nějaké teplé i výletící oblečení. 

PEJSKAŘI: kenelku nebo klec pro případy, kdy buse pes muset zůstat sám na pokoji (psi nesmí do postele a na pokojích budete po čtyřech). Canicrossové vybavení (je možné si po domluvě zapůjčit), očkovací průkaz psa, pamlsky a pamlskovník.

KDO SE O MĚ BUDE STARAT?

Johny Alaskan (Jan Bielik) - běžecký trenér, běžec, canicrossař, který si dal za cíl Rozběhat Česko a přivedl tak k běhu tak již stovky běžců. Bývalý atlet na republikové úrovni, několikanásobný mistr republiky v canicrossu na Midové vzdálenosti, několikanásobný účastník i juniorský vítěz Trophe des Montagnes. K tomu se vám bude věnovat i po regenerační stránce.

Markéta Myslivcová -  běhu a sportům všeho druhu se věnuje již od dětství, canicross aktivně běhá již 6 let. Vede veřejné výběhy, tréninky i kurzy canicrossu v Plzni. Účastnice Trophe des Montagnes 2019. Mimo jiné zajišťuje veškerý chod soustředění a ubytování, poradí s výběrem vybavení. Zodpoví pro vás veškeré otázky ohledně organizace soustředění. K tomu se vám bude věnovat i po regenerační stránce. KONTAKT

zc.oksecemahebzor@ofni

Markéta Myslivcová: 608583445, Jan Bielik: 607643187

SOUSTŘEDĚNÍ POŘÁDÁ PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ RP/CP PODZIM 2023

Po odeslání přihlášky vám automaticky dorazí potvrzení do e-mailu. Pokud vám potvrzení nedorazilo, pravděpodobně jste nevyplnili správně pole e-mail. V takovém případě vyplňte přihlášku znovu.

Jméno, Příjmení

email

telefon

beru s sebou psa

ubytování

Poznámka

Například požadavky k ubytování, nebo chceš - li zapůjčit canicrossové vybavení, napiš nám plemeno a váhu svého psa.


Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů