SOUSTŘEDĚNÍ ROZBĚHÁME A CANICROSS PRAHA - SLAPY 2023


Týmové soustřeďko na kterém nesmíš chybět! Pojďme si společně užít prodloužený víkend plný běhání a trénování. Soustředění je pro všechny kteří alespoň občas navštěvují tréninky či výběhy Rozběháme Prahu nebo Canicross Praha, nezáleží jestli jsi začátečník či pokročilý běžec.
Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a užívat si.


PODMÍNKY ÚČASTI  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH


DATUM A MÍSTO KONÁNÍ:

25. - 28.5.2023
Příjezd čtvrtek v 17:00 
Odjezd neděle do 14:00
Kapacita: 25 účastníků
Ubytování: penzion Marina Hubenov
Adresa: Hubenov č. ev. 16, 262 15 Borotice

CO MĚ ČEKÁ?

Začneme ve čtvrtek večer a soustředění zakončíme nedělním tréninkem před obědem. Mezitím tě čekají společné tréninky, hromada běhání, večení posezení, společenské hry - zkrátka cokoli trenéři vymyslí. Tvá starost bude jen běhat, jíst, spát a užívat si.

Canicrossaři se mohou těšit na jeden výběh se psem denně vedený ambasadorkami Canicross Praha a další program se psy, zbytek programu bude společný s běžci.

CO S SEBOU NA SOUSTŘEDĚNÍ?

  • Několik kousků sportovního oblečení.

  • Běžecké boty (silniční běžecké boty, i trailové běžecké boty).

  • Karimatku a čelovku.

  • Venkovní teplejší oblečení na výlet.

  • Kennelku / klec na psa – po dobu tvého trénování musí pejsek odpočívat na pokoji. Klec zajistí, že se nic nestane (ty jako majitel psa odpovídáš za případné vzniklé škody).

  • Očkovací průkaz psa.

  • Vybavení na canicross – pokud jej nemáš, napiš nám předem, rádi půjčíme.

KDO SE O MĚ BUDE STARAT?

Miloš Madron - běžecký trenér, běžec, který vám pomlže dát tréninku smysl. Ať už je cílem zaběhnout nějaký závod, znovu získat sportovní postavu nebo prostě být v dobré kondici. Pokud cíl zatím nemáte, i s tím umí pomoci, tak není třeba čekat na Nový rok, první jarní den nebo kulaté narozeniny a začít hned, protože nejtěžší je udělat první krok. Jeho heslo je: Jsem v lepší formě než jsem byl před rokem, ale v horší než budu za rok.

ambasador Rozběháme Prahu Andrej Bihun

a ambasadorky Canicross Praha Kamča Hrbáčová a Lucka Bienová.

KOLIK SOUSTŘEDĚNÍ STOJÍ?

Za kvalitní program od čtvrtečního večera do neděle zaplatíš 1200 Kč. V ceně je i případné zapůjčení canicrossového vybavení.

Za ubytování s polopenzí zaplatíš 2700 Kč osoba/celý pobyt

  • 600 za osobu na noc na pokoji po dvou až pěti účastnících

  • 300 Kč za polopenzi (začínáme ve čtvrtek večeří a končíme v neděli snídaní)


Bereš - li psa, bude ubytování pro psa stát 100 Kč/noc.

Ubytování je v penzionu v pokojích po dvou až pěti účastnících s polopenzí. Na místě je k dipozici kuchyňka, kde je možné si uvařit oběd. Naobědvat se je možné i v okolí a nebo přímo na místě v restauraci.

Na soustředění je možné jet i jako doprovod - v takovém případě účastník zaplatí pouze částku za ubytování a napíše nám do přihlášky "doprovod". V případě, že bydlíte nedaleko, je možné zvolit i variantu bez ubytování.
KONTAKT

zc.oksecemahebzor@ofni

Miloš Madron: 608 952 891

SOUSTŘEDĚNÍ POŘÁDÁ PŘIHLÁŠENÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ PRAHA JARO 2023

Po odeslání přihlášky vám automaticky dorazí potvrzení do e-mailu. Pokud vám potvrzení nedorazilo, pravděpodobně jste nevyplnili správně pole e-mail. V takovém případě vyplňte přihlášku znovu.

Jméno, Příjmení

email

telefon

beru s sebou psa

ubytování

Poznámka

Například požadavky k ubytování, stravu, nebo chceš - li zapůjčit canicrossové vybavení, napiš nám plemeno a váhu svého psa.


Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů