Speciální horoskop běžců: Co čeká jednotlivá znamení tento víkend?

Víkend se blíží a s ním přichází ta nejzábavnější běžecká výzva roku – VÝZVA ZVĚROKRUHU! Hvězdy na nebi nám prozradily, jak se bude dařit jednotlivým znamením zvěrokruhu, a my Vám to přinášíme v nejlepší běžecké verzi!

VODNÁŘ (20.1 - 18.2)

Vodnáři, připravte své běžecké boty a bubny, protože tento víkend na trati se stanete nejen běžci, ale také rockovými hudebníky na útěku! Bubnujte si svou vlastní rytmickou skladbu a běžte směrem ke hvězdám. Kdo ví, možná bude tento běh Vaším prvním hitem na žebříčku!

RYBY (19.2 - 20.3)

Ryby, na trati buďte tak šťastní jako děti na skluzavce. A pokud vám přijdou slzy do očí, nebojte se, to je jen váš vlastní emocionální běžecký vodopád!

BERAN (21.3 - 19.4)

Berani, na startovní čáře budete jako raketa před odpálením! Vaše odvaha bude větší než důvěra v kafe během maratonu. A i když vám nohy budou chtít dát výpověď, nesnažte se je přesvědčit, aby běžely na rukou!

BÝK (20.4 - 20.5)

Býci si běžeckou výzvu užijí na plné obrátky. Kvůli této výzvě si koupíte nové oblečení, abyste se ostatním líbili. Sice na cestě nepotkáte svého prince/princeznu, ale dostaví se chvála hlavně od starší generace. Jde Vám o styl, ne o rychlost.

BLÍŽENCI (21.5 - 20.6)

Blíženci, Vaše dvojí osobnost vám teď bude nesmírně prospěšná. Běžte s přáteli, zatímco vaše druhá polovička bude snít o svíčkové. Ale pozor, tohle není sitcom, tohle je VÝZVA ZVĚROKRUHU! Ať už jste na jedné noze nebo dvou, běžte a buďte dvojnásobně skvělí!

RAK (21.6 - 22.7)

Raci, na trať vezměte svou rodinu a přátele, ať máte během závodu někoho, kdo vám bude fandit, nebo alespoň někoho, kdo vám bude nosit energetický snacky. A když vám přijdou slzy do očí, nechte je stékat až do cíle. Je to Váš tajný raketový pohon!

LEV (23.7 - 22.8)

Lvi, kdo potřebuje rychlost, když můžete být hvězdou show? Na trati se přetvařujte, jako byste byli na červeném koberci! Držte mikrofon (nebo alespoň imaginární megafon) a povzbuzujte nejen sebe, ale i ostatní. Tohle je váš čas běžet, zářit.

PANNA (23.8 - 22.9)

Panny, na startovní čáře budete připraveni jako profesionálové. Nenápadně se můžete stát běžeckými guru. A když vám někdo řekne, že jste úžasní, jenom pokyvujte hlavou a řekněte: "No, co jsem vám říkal!". PS: Nezapomeňte, že své kilometry musíte zaokrouhlit na celá čísla!

VÁHY (23.9 - 22.10)

Váhy, s Vaším smyslem pro spravedlnost na trati budete jako běžecký rozhodčí! Jen doufáme, že najdete směr rychleji než na rozpracované žalobě. A pokud ne, na trati vždycky najdete někoho, kdo vám ukáže cestu!

ŠTÍR (23.10 - 21.11)

Štíři, tento víkend na trati budete tak rychlí, že byste mohli běžet se zavřenýma očima a stále byste předbíhali všechny! Dosáhněte osobního rekordu a až do cíle doběhněte, řekněte: "Všechno to bylo jen hračka, jako bych byl na trati s úchyláčkem!"

STŘELEC (22.11 - 21.12)

Střelci, na trati buďte jako průzkumníci Amazonie, i když to je jenom park za rohem! Běžte a nechte se překvapit, jestli narazíte na poklad nebo jen na stanoviště s kávou. Ať už to skončí jakkoli, ať je to tak dobrodružné jako běh za posledním sušeným švestkovým koláčem u babičky!

KOZOROH (22.12 - 19.1)

Kozorozi, tento víkend budete vypadat, jako byste právě dokončili maraton, i když ve skutečnosti budete jenom honit po parku svého nezbedného psa! Držte se svého cíle a dejte na sebe pozor, abyste nemuseli volat záchranku, protože je větší pravděpodobnost, že se zraníte na pizzovém krabici nebo na dveřích od lednice než na trati.


A tak, přátelé, ať už jste jakéhokoli znamení, nezapomeňte si užít tento víkend VÝZVU ZVĚROKRUHU! Kdo ví, možná vám bude trochu vzpomínat na závodníky ve filmech, jen s tím rozdílem, že nebudete hledat ztracený poklad, ale spíš ztracený svetr. Běžte, bavte se!