ROZBĚHÁME ČESKO NA NOVÝ ROK 1.1. 2022

Vběhni do nového roku aneb jak na Nový rok, tak po celý rok

Přichází den, kdy rozběháme tebe, celé Česko a navíc pomůžeme dobré věci ❤️ 1.1.2022. Tentokrát se poprvé snažíme o zapsání do Knihy českých rekodů v počtu lidí, kteří vyběhnou v jeden den. Ať si bez běhu nedokážeš představit svůj život, nebo stále žiješ ve světě "né, běh nesnáším", nazuj kecky a společně Rozběháme Česko!
Začni nový rok na správné notě. Zvedni se z gauče a vyběhni kdykoliv a kdekoliv 1.1.2022. Zapiš se s námi v novém českém rekordu v počtu lidí, kteří vyběhnou v jednom dni.

Za tvůj pohyb věnujeme 5 Kč organizaci DEMENTIA, pomáhající lidem s demencí a jejich rodinám.


Registrací ZDARMA získáš startovní číslo do e-mailu, vyběhni a pošli důkaz o svém pohybu.  Jako odměnu si můžeš zvolit startovní balíček s dřevěnou medailí, která ti přijde poštou. 

ROZBĚHÁME ČESKO JIŽ PO 7.

                

      NECHCEŠ BĚŽET SÁM? PŘIPOJ SE DO SKUPINOVÉHO BĚHU V TĚCHTO MĚSTECH

Na společný výběh se nemusíš nikam hlásit, stačí pouze dorazit ve zvolený čas a na zvolené místo. Není se čeho bát, tempo každému přizpůsobíme.
Nenašel jsi město/vesnici ve svém okolí? Rozběhej své město TY! Vyplň jednoduchý formulář » www.rozbehamecesko.cz/1-1-rozbehame-cesko-rozbehej-sve-okoli a tvé místo přidáme do celorepublikové výzvy. Výběhy budou probíhat dle aktuálních vládních opatření

      REGISTRACÍ ZDARMA ZÍSKÁŠ

  • Elektronické startovní číslo
  • Po nahrání výsledků elektronický diplom
  • Nahráním výsledku nám pomůžeš se zapsat do knihy českých rekordů v počtu lidí, kteří vyběhli v jednom dni
  • Dobrý pocit, že jsi porazil sám sebe a přispěl svým během 5 Kč organizaci DEMENTIA I.O.V., z.ú.

    POŘADATELÉ 

    BĚŽÍME PRO

           

       PARTNER BĚHU