Rozběháme Česko/Slovensko výzva na počest hrdinům

Neseď doma na gauči a přijmi výzvu na počest hrdinům. Kdo nasbírá více kilometrů, Češi nebo Slováci?

Nastav si svůj osobní cíl, kolik kilometrů zdoláš během 6.-8. května. Za tvůj pohyb věnujeme 5 Kč na pomoc veteránům, poměříme síly a připomeneme si důležité milníky naší Československé historie.
Reprezentuj svou zemi a sbírej kilometry od 6. do 8. května. Nastav si, kolik kilometrů je tvůj osobní cíl.Za tvůj pohyb věnujeme 5 Kč organizaci VLČÍ MÁKY, pomáhající veteránům.


Registrací ZDARMA získáš startovní číslo do e-mailu, běhej nebo choď a posílej důkazy o svém pohybu.  Jako odměnu si můžeš zvolit startovní balíček s dřevěnou medailí, která ti přijde poštou. 

KDO NASBÍRÁ VÍCE KILOMETRŮ, ČEŠI NEBO SLOVÁCI?

1351%
13515km z 1000km

Pro zjištění, jak jsou na tom slováci, klikni » SLOVENSKO - aktuální počet nasbíraných kilometrů

POMÁHÁME HRDINŮM

Za každého člověka, který se zvedne z gauče, věnujeme 5 Kč na pomoc veteránům. Ve druhém kroku registrace může každý přispět částkou navíc.

Letos si připomínáme 80. výročí operace Anthropoid, v níž odvaha a sebeobětování vojáků čs. zahraniční armády Gabčíka, Kubiše a jejich druhů změnily běh dějin. Pojďme poměřit síly a připomenout si tyto důležité milníky Československé historie. Komu vysportované peníze pomohou?
  • Karel Sankot - voják, který se zastal napadeného hosta v restauraci, skončil s prokopnutou lebkou, po odsouzení útočníka od něj nedostal ani po pěti letech korunu odškodného, rehabilituje, aby mohl aspoň omezeně chodit a hýbat rukou a naučit se znovu mluvit.
  • Pavel Pospíšil - voják, který po služebním úrazu páteře zůstává ochrnutý na nohu a paži, jeho stav se rok od roku zhoršuje (bohužel, směřuje k úplně imobilitě).
  • Romana Musilová - vojákyně, která po služebním úrazu kolene podstupuje opakované re-operace, zatímco sama vychovává dceru a současně se stará o nemocnou maminku, přestože její zdravotní stav nemá dobré vyhlídky, sama se ještě ve volném čase angažuje ve prospěch zraněných kolegů, které potkává v nemocnici a na rehabilitacích.

      REGISTRACÍ ZDARMA ZÍSKÁŠ

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Porovnávání se v česko-slovenské výzvě
  • 3 nejlepší závodníky ve své kategorii odměníme kovovou medailí
  • Motivaci a chuť nesedět doma na zadku

    POŘADATELÉ

       SVÝM POHYBEM POMÁHÁŠ

        

Pomohli jsme