Podmínky - 24 hodin v běhu 2023

PRAVIDLA

  1. Každý běh si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a pokaždé nahraj výsledek a doplň příslušným screenem aktivity. Nedoporučujeme používat fitness náramky či krokoměry z důvodu nepřesnosti měření.

  2. V případě účasti v jednom z našich měst získáš startovní balíček při prezenci.

  3. Nahrát můžeš libovolný počet aktivit - aktivita musí být vykonána od 09:00 24.6. do 09:00 25.6.2022 // nahrávání výsledků do 10:00 25.6.2022


  4. Povrch trasy pro běh je libovolný


  5. Aktivita musí obsahovat: Uběhnutou vzdálenost a ideálně datum aktivity (ale víme, že některé aplikace to nedokážou. Věříme zde v fair play).

  6. Startovné se v případě neúčasti nevrací.

  7. Potvrzením registrace souhlasíte s pravidly závody a podmínkami GDPR Rozběháme Česko.

  8. Závěrečné ustanovení: Veškerý výtěžek z akce bude použit na realizaci závodu, případně dalších závodů. Pořadatelé závod pořádají bez nároku na zisk. Chceme touto akcí podpořit sportovní a komunitní aktivity ve městě Litoměřice. Chceme ukázat, že sportovat lze vždy a všude a sportovat může téměř každý. Chceme tímto projektem podpořit komunitního ducha v Litoměřicích. Lidé budou moci fandit, pozorovat běžce, potkávat je na stezkách města, v ulicích i v okolní přírodě, mohou tak naplno zažít atmosféru závodu. Každý závodí na vlastní nebezpečí. Nutno reálně zvážit svůj aktuální zdravotní stav i výkonnost. Závod probíhá za plného silničního i turistického provozu.