Charitativní běh pro Kubíka

Dej pohybu nový smysl, poběž i ty a pomoz Kubíkovi při jeho rehabilitacích! Přidej se k hromadnému, nezávodnímu běhu v Neratovicích 29.5. v 18:00 nebo vyběhni virtuálně kdykoliv a kdekoliv od 27.5. - 2.6. 2024.  Výtěžek ze startovného využije Kubík na rehabilitace, rehabilitančí pomůcky a služby denního stacionáře. Všechny tyto služby zlepšují kvalitu jeho života a usnadňují rodičům náročnou každodenní péči. Nemůžeš nebo se ti neche běžet, tak můžeš Kubíka podpořit zde!

VIRTUÁLNÍ BĚH 27.5. - 2. 6. 2024

  • Zvol si libovolný způsob pohybu, který ti vyhovuje (např. chůze, běh, kolo, brusle nebo jízda na vozíku) a zdolej 5 km.
  • Startovné je 200 Kč, přispět navíc můžeš libovolnou částkou (od 100 do 1000 Kč).
  • Zapni si hodinky nebo mobilní aplikaci.
  • Po skončení aktivity nahraj čas, jak dlouho ses hýbal v rámci 1 aktivity do svého profilu.
  • Na památku si můžeš pořídit finisherskou dřevěnou medaili.

NEZÁVODNÍ HROMADNÝ BĚH V NERATOVICÍCH 29.5.

TERMÍN: 29.5. 2024, start v 18:00
TRASA: 4 km a 1,2 km (děti, chodci), zpevněné cesty, vhodné pro kočárky 
MÍSTO:  Neratovice, Lesní klub Dubínek, viz https://mapy.cz/s/dodojuluhe
STARTOVNÉ: 200 Kč, v cíli každý účastník získá originální dřevěnou medaili
ZÁZEMÍ: Na akci nebudou zajištěné šatny ani záchody.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

> 17:30 až 18:00 - Prezence a registrace na místě
> 17:55 až 17:59 - Rozcvička
> 18:00 - Start charitativního běhu

VÝTĚŽEK Z AKCE

Vybráno 21% z 30000 CZK

Kubík je báječný kluk, který v květnu, konkrétně 5.5. oslaví 15nácté narozeniny. Běh pro Kubíka se stane jeho narozeninovou oslavou

Start do života Kubík Navara neměl jednoduchý. Kubík se narodil v 25tt s pouhými 780g. V bříšku byli kluci dva. Bohužel jeho bráška zemřel po 8 dnech. A tak to Kubík vzal "do svých rukou" a bojuje za dva. Předčasně narozeného Kubíka provázely zdravotní komplikace, které ovlivnili jeho zdravotní stav na celý život. Kubík navštěvuje spousty lékařů a od prvních chvil hodně rehabilituje. Bez skvělých rodičů, kteří shánějí a zajišťují rehabilitace, lázně a veškerou podporu by to nešlo. Veškerá péče o Kubíka je nesmírně náročná časově, psychicky a především finančně. Proto vyběhneme a podpoříme je společně.  Roční rehabilitace pro Kubíka vyjdou rodinu na zhruba 200 tisíc korun ročně. Ač to nemá Kubík v životě jednoduché, díky rehabilitacím a intenzivní péči je Kubík usměvavý kluk, co má rád vodu, raduje se na společných rodinných výletech a těší se na léto až bude trávit spousty času venku. 

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • elektronické startovní číslo a diplom
  • dobročinný příspěvek pro Kubíka
  • podporu Rozběháme Česko, z.ú.