Podmínky - Charitativní DOBROběh pro TOTEM

Než se na cokoliv začneš ptát, nejdříve se podívej na FAQ - www.myteporazime.cz/casto-kladene-otazky
V případě nemoci může za závodníka odběhnout  akci kdokoliv jiný (stačí si jen v emailu, který přijde po registraci, změnit jméno a příjmení)
U této akce je tvým cílem zvednou se z gauče a ZDOLAT 5 KILOMETRŮ A NAHRÁT JAK DLOUHO SES HÝBAL
 1. Zdolej 5 kilometrů v rámci 1 aktivity.
 2. Nahrát můžeš jeden výsledek k jedné registraci.
 3. Pro účast můžeš zvolit libovolný způsob pohybu.
 4. Aktivita musí být vykonána od 24.6. do 30.6.
 5. Výsledek musí být nahrán do půlnoci posledního dne akce pomocí formuláře zde na webu v sekci NAHRAJ AKTIVITU nebo VE TVÉM PROFILU. Později již nebude výsledek akceptován.
 6. Budeme od tebe chtít ČAS, jak dlouho ses hýbal screenshot aktivity z aplikace, kterou sis aktivitu zaznamenal - obrázek. 
 7. Povolené jsou všechny mobilní aplikace a sportovní hodinky měřící pomocí GPS i počtu kroků. Pozor, fitness náramky meřící dle průměrné délky a počtu kroku, měří nepřesně, avšak budou také akceptovány.
 8. V případě volby startovného s účastnickou medailí bude medaile odeslána i v případě, že účastník nenahraje žádnou aktivitu.
 9. Medaile/zboží bude odesláno do 18.7. a nejpozději doručeno Českou poštou do 25.7. Pokud ti zboží ani po tomto datumu nepřijde, vyplň, prosím reklamaci.
 10. Akce není soutěžního charakteru, nebude tedy zveřejněna výsledková listina. Bojuješ sám se sebou v rámci osobní výzvy, kterou sis určil při registraci.
 11. Vyplníš-li při přihlášce do kolonky tým název týmu, přispěješ v momentě nahrání výsledku tomuto týmu 5 bodů do týmové výzvy
 12. Povrch trasy je libovolný
 13. Potvrzením a zaplacením registrace souhlasíte s podmínkami GDPR Rozběháme Česko.
 14. Potvrzením a zaplacením registrace souhlasíte s pravidly akce
 15. Potvrzením a zaplacením registrace souhlasíte s obchodními podmínkami Rozběháme Česko