Den s Rozběháme Česko v Čelákovicích

Rozběháme Čelákovice pro dobrou věc! Vyrážíme za vámi a máme přichystaný bohatý odpolední program, který zakončíme společným výběhem na 5 km v 18:00 na podporu organizace Nedoklubko.

TERMÍN: 22.9.2023 od 15:30
MÍSTO: Městský stadion Čelákovice
ROGRAM AKCE: praktický workshopo běhu, setkání s ambasadory Rozběháme Čelákovice, testování bot Salming, výběr padnoucího canicrossového vybavení, zábavný merch Rozběháme Česko i týmové oblečení k vyzkoušení a koupi, charitativní výběh pro Nedoklubko

Registrace na charitativní výběh v den akce přispěním dobrovolného startovného. V cílí získá každý účastník dárek

   

ČASOVÝ HARMONOGRAM

< 15:30 - 20:00 - Zkoušení/vyběr testovacích bot od partnera Salming a canicrossové výbavy s odborným poradenstvím
< 15:30 - 20:00 - Seznámení se skupinou Rozběháme Čelákovice
< 16:00 - 17:30 - Praktický běžecký workshop zaměřený na techniku 
< 18:00 - 19:00 - Charitativní výběh pro Nedoklubko na 5 km

ROZBĚHÁME ČELÁKOVICE PRO DOBROU VĚC 

Zvedni se z gauče, udělej něco pro sebe a podpoř organizaci Nedoklubko. Registrace na výběh probíhá v den akce formou libovolného startovného před nebo po doběhu. Výtěžek poputuje na podporu rodičů předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení. Výběh je dlouhý 5 km a tempo běhu určuje poslední. Na každého počkáme. Trasa trailová, vhodná i pro canicross.

Hlavním cílem organizace Nedoklubko je předávat rodičům relevantní informace o předčasném porodu, jeho příčinách a prevenci, podporovat neonatologická oddělení v ČR, posilovat sounáležitost rodičů, sdílet příběhy a podporovat rodiny i zdravotníky a zvyšovat informovanost veřejnosti o problematice předčasného porodu a české neonatologii.

PRAKTICKÝ BĚŽECKÝ WORKSHOP ZAMĚŘENÝ NA TECHNIKU

Jak běhat lehce, s radostí a hlavě bez bolesti a bez zranění? Získej nový pohled na běh díky workshopu vedeném Pavlou Hrníčkovou. Během workshopu naběháme 2 - 3 km, ukážeme si jednoduchá cvičení a získáš okamžitou zpětnou vazbu ke svému běžeckému stylu s užitečnými rady. Budeme se věnovat vašim individuálním dotazům a dotkneme se i témat správného tréninku a regenerace.  

Cena workshopu je 290 Kč

TIP: vytvoř si profil na našem webu a zaplať jen 200 Kč

PORADÍME S VÝBĚREM PADNOUCÍHO VYBAVENÍ NA CANICROSS

Přivezeme s sebou náš plný sortiment canicrossového vybavení a vybereme padnoucí vybavení na míru tvým potřebám. Se psem se můžeš zastavit kdykoli mezi 15:30 a 20. hodinou. Nemusíš se nikde registrovat ani se účastnit dalšího programu, stačí přijít. S sebou budeme mít i testovací vybavení, které bude možné zapůjčit na workshop. Na výběr bude z těchto značek:

A OTESTUJEME BĚŽECKÉ BOTY SALMING

Po celé odpoledne bude možné testovat nezávazně boty značky Salming a zjistit, co vám skutečně sedí! Boty bude možné i zapůjčit na výběh či workshop. Salming je naše oblíbená značka běžecké obuvy. Pohodlné, kvalitní boty repsektující zásady přirozeného běhu.

S KÝM SE NA DNI S ROZBĚHÁME ČESKO SETKÁŠ?

Markéta Myslivcová - Podílí se již šestým rokem na rozvoji organizace Rozběháme Česko a jejich projektů. V Rozběháme Česko se venuje především běhu se psem, ale ráda si popovídá i jakýchkoli dalších projektech. Na místě poradí především s výběrem bot případně i s výběrem canicrossového vybavení.

Pavla Hrníčková -  Povede workshop o zdravé technice běhu, je zkušenou trenérkou běhu i běhu se psem. Mimo to je ale též úšpešnou závodnicí české mushingové reprezentace a tak si ráda popovídá i o svýz zážitcích ze závodů.
Vendula Vlasová - Vás potěší zábavným merchem Rozběháme Česko, jehož koupí podpoříte naši činnost, případným zájemcům pomůže s výběrem bot na testování nebo canicrossového vybavení. Ráda si popovídá o canicrossu o vašich individuálních dotazech i o Rozběháme česko a jeho projektech. Od samotného počátku svého působení v Rozběháme Česko se venuje výběru canicrossového vybavení a jeho vlivu na pohybový aparát psa.
Honza a Míša Pfefferovi - Ambasadoři skupiny Rozběháme Čelákovice, kteří vám poví vše o místních aktivitách a jak je možné se zapojit.