Den s Rozběháme Česko v Neratovicích

Rozběháme Neratovice pro dobrou věc! Vyrážíme za vámi a máme přichystaný bohatý odpolední program, který zakončíme společným výběhem na 5 km v 18:00 na podporu Kubíka.

TERMÍN: 24.9.2023 od 15:30
MÍSTO: Lesní Klub Dubínek, Neratovice - https://mapy.cz/s/fulemanodo
PROGRAM AKCE: praktické workshopy běhu a canicrossu, setkání s ambasadory Rozběháme Neratovice, testování bot Salming, výběr padnoucího canicrossového vybavení, zábavný merch Rozběháme Česko i týmové oblečení k vyzkoušení a koupi, charitativní výběh pro Kubíka

Registrace na charitativní výběh pro Kubíka v den akce přispěním dobrovolného startovného. V cílí získá každý účastník dárek

   

ČASOVÝ HARMONOGRAM

< 15:30 - 20:00 - Zkoušení/vyběr testovacích bot od partnera Salming a canicrossové výbavy s odborným poradenstvím
< 15:30 - 20:00 - Seznámení se skupinou Rozběháme Neratovice 
< 16:00 - 17:30 - Praktický workshop canicrossu 
< 16:00 - 17:30 - Praktický běžecký workshop zaměřený na techniku 
< 18:00 - 19:00 - Charitativní výběh pro Kubíka na 5 km

ROZBĚHÁME NRATOVICE PRO DOBROU VĚC 

Zvedni se z gauče, udělej něco pro sebe a podpoř Kubíka. Registrace na výběh probíhá v den akce formou libovolného startovného před nebo po doběhu. Výtěžek poputuje na podporu rodičů předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení. Výběh je dlouhý 5 km a tempo běhu určuje poslední. Na každého počkáme. Trasa trailová, vhodná i pro canicross.

Výtěžek z výběhu věnujeme do veřejné sbírky na rehabilitace pro lepší život pro Kubíka. Kubík je 14ti letý veselý kluk, který od narození bojuje s postižením a potřebuje pravidelné rehabilitace, které mu pomáhají k lepšímu životu. Kubík je součástí rodiny Rozběháme Neratovice a to dělá jeho příběh nám všem ještě bližší. O jeho příběhu si můžete přečíst na webu https://www.jakubnavara.cz/.

PRAKTICKÝ WORKSHOP CANICROSSU

Zaměříme se na práci se psem ve skupině - starty, předbíhání, míjení, ovladatelnost psa. Řekneme si základy psychické i fyzické přípravy psa a budeme se věnovat individuálním dotazům. Naběháme celkem 2 - 4 km s pauzami. Workshop přispůsobíme počasí i sestavení skupiny. Workshop povede Pavla Hrníčková a je vhodný pro začátečníky i pokročilé canicrossaře.

Cena workshopu je 390 Kč

TIP: vytvoř si profil na našem webu a zaplať jen 300 Kč

PRAKTICKÝ BĚŽECKÝ WORKSHOP ZAMĚŘENÝ NA TECHNIKU

Jak běhat lehce, s radostí a hlavě bez bolesti a bez zranění? Získej nový pohled na běh díky workshopu vedeném Jirkou Vlasem. Během workshopu naběháme 2 - 3 km, ukážeme si jednoduchá cvičení a získáš okamžitou zpětnou vazbu ke svému běžeckému stylu s užitečnými rady. Budeme se věnovat vašim individuálním dotazům a dotkneme se i témat správného tréninku a regenerace.  

Cena workshopu je 290 Kč

TIP: vytvoř si profil na našem webu a zaplať jen 200 Kč

PORADÍME S VÝBĚREM PADNOUCÍHO VYBAVENÍ NA CANICROSS

Přivezeme s sebou náš plný sortiment canicrossového vybavení a vybereme padnoucí vybavení na míru tvým potřebám. Se psem se můžeš zastavit kdykoli mezi 15:30 a 20. hodinou. Nemusíš se nikde registrovat ani se účastnit dalšího programu, stačí přijít. S sebou budeme mít i testovací vybavení, které bude možné zapůjčit na workshop. Na výběr bude z těchto značek:

A OTESTUJEME BĚŽECKÉ BOTY SALMING

Po celé odpoledne bude možné testovat nezávazně boty značky Salming a zjistit, co vám skutečně sedí! Boty bude možné i zapůjčit na výběh či workshop. Salming je naše oblíbená značka běžecké obuvy. Pohodlné, kvalitní boty repsektující zásady přirozeného běhu.

S KÝM SE NA DNI S ROZBĚHÁME ČESKO SETKÁŠ?

Jirka Vlas -  Běžecký trenér, který poradí s čímkoli, co vás trápí v běhu i tréninku. Povede běžecký workshop zaměřený na techniku. Zaměřuje se předevší jak si během neubližovat, jak dosáhnout svých cílů a udržetmotivaci

Pavla Hrníčková -  Povede canicrossový workshop. S canicrossem začínala před deseti lety s parson teriérem Falcem, projezdila se na kole s belgickými ovčáky a nyní vlastní ESP Macešku, se kterou má několik medailí z mistrovství ČR, Evropy i zlatou medaili z mistrovství světa.V mezičase si ráda  popovídá o psech, o trénování, o přípravě na závody i o bikejoringu a scooteringu.

Vendy Vlasová - Vás potěší zábavným merchem Rozběháme Česko, jehož koupí podpoříte naši činnost, případným zájemcům pomůže s výběrem bot na testování nebo canicrossového vybavení.
Pája Kulíková a Petra Navarová - Ambasadorky skupiny Rozběháme Neratovice, kteří vám poví vše o místních aktivitách a jak je možné se zapojit.