Kurz zdravého běhu - HORAŽĎOVICE

Chceš konečně začít běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím

CO MĚ ČEKÁ?

5 tréninků během 5 týdnů. Zaměříme se na běžeckou techniku,  natočíme a rozebereme běžecký styl, vysvětlíme si jak správně trénovat, jak správně běhat do kopce / z kopce, jak regenerovat a proč a jak posilovat. To vše s důrazem na prevenci zranění. 

JE PRO MĚ KURZ VHODNÝ?

Kurz je vhodný prokaždého. Ať už jsi na samém začátku, nebo jsi uběhl mataton, vždy je čas začít běhat zdravě a bez zranění či bolesti. Získáš informace a nový pohled na běh - jak běhat lehce, s radostí a bez bolesti. V rámci každé hodiny naběháme maimálně 3-4 km se pauzami.

CENA:
1290 ,- Kč za účastníka
+ součástí kurzu e-kniha Běhej zdravě v hodnotě 299 Kč
+ úschovna věcí, možnost se převléci
Na kurzy je možné využít příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . Pro uplatnění nás neváhejte kontaktovat na email: zc.oksecemahebzor@atekram

PŘIHLÁŠENÍ: Přihlášení je platné v momentě zaplacení přihlášky. Přihlášku je možné zaplatit ihned přes platební bránu, a nebo pomocí platebních údajů, které přijou posléze do e-mailu.

TERMÍNY KURZU: 10.9.- 8.10.2023
SRAZ: Každou neděli od 18:00 v Horažďovicích - Ostrov - 49.3225612N, 13.6923361E - https://mapy.cz/s/putamepale

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK?

Napiš nám na zc.oksecemahebzor@ofni a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

Na první trénink se na tebe těší Katka Kunštová
Kontakt: tel./whatsapp 725 871 100 / email moc.liamg@avotsnuk.k