Rozběháme Česko výzva ŽENY vs MUŽI

Neseď doma na gauči a přijmi výzvu za Ženy nebo za Muže. Vyber si pohlaví, které podpoříš a sbírej kilometry od 23. do 25. září. Kdykoliv a kdekoliv. Stačí si zapnout hodinky nebo mobilní aplikaci a poté jen nahrávat důkazy o aktivitě do svého profilu. Za tvůj pohyb věnujeme charitativní příspěvek na projekt #prsakoule. Vítězné pohlaví tak podpoří rozvoj projektu předcházení rakoviny Prsu nebo Varlat.
Vyber si pohlaví a sbírej kilometry od 23. do 25. září. Nastav si, kolik kilometrů je tvůj osobní cíl.Za tvůj pohyb věnujeme 5 Kč na podporu kampaně #prsakoule. Vítězné pohlaví podpoří rozvoj projektu předcházení rakoviny prsu a nebo varlat.


Registrací ZDARMA získáš startovní číslo a závodní profil. Běhej nebo choď a nahrávej důkazy o pohybu do svého profilu.


Jako odměnu si můžeš zvolit startovní balíček s dřevěnou medailí, která ti přijde poštou. 

POMÁHÁME #PRSAKOULE

Za každého člověka, který se zvedne z gauče, věnujeme 5 Kč na podporu kampaně #prsakoule organizace LOONO. Ve druhém kroku registrace může každý přispět částkou navíc.
U rakoviny hraje klíčovou roli čas. Čím dříve se na ni přijde, tím větší je šance na uzdravení. V rámci kampaně Sahám si na ně každý měsíc - #prsakoule Loono učí, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak případnou rakovinu včas. Zabývá se ale také dalšími typy rakoviny, přibližuje nejčastější příznaky a radí, co dělat, když se projeví u vás či lidí ve vašem okolí

      REGISTRACÍ ZDARMA ZÍSKÁŠ

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Charitativní příspěvek na projekt #prsakoule organizace LOONO 
  • Poměření se v celorepublikové žebříčku
  • Motivaci a chuť nesedět doma na zadku

    POŘADATEL

       POHYBEM POMÁHÁŠ