Trenéři

Najdi si trenéra ve svém okolí, který ti pomůže s běžeckou technikou či tvým vysněným cílem. Trenéři jsou stejní nadšenci jako jsi ty, milují běhání a můžeš je potkat na našich vzdělávacích akcí, kde předávají své zkušenosti dál. Naše trenéry pravidelně vzděláváme v oblasti zdravého běhu a canicrossu, takže budeš v dobrých rukou.

Honza Bielik (Johny Alaskan)

Plzeň 607543187
Sportovní nadšenec do běhání a canicrossu. Má za sebou širokou škálu výkonostnního běhání s rekordem 16:27 na 5000m. Hnacím motorem v trénování svěřenců je ten nejkrásnější pocit, kdy si splní cíl, ohlédnou se za tou dřinou, kterou dokázali a řeknou si, že to stálo za to! S Honzou se naučíš zdravému běhu a doběhneš do svého cíle

Katka Kunštová

Strakonice 725 871 100
Sportovcem jsem se sice nenarodila, jako dítě na žádný sportovní kroužek nechodila a k běhu se dostala až v roce 2016, kdy se zamilovala do překážkových OCR závodů, ale pak jsem tomu naprosto propadla. Následoval kurz fitness trenéra, kineziotaping, trenér kondičního běhu 3. třídy a další certifikace spojené se sportem a správnou funkcí těla. Působím 5 let jako ambasador, později i jako trenér Rozběháme Česko

Markéta Myslivcová

Plzeň 608583445
Sportuji od malinka, ale běh jsem ráda neměla, běhala jsem jen abych urdžela kondici a postavu. Pak jsem ale poznala canicross a do běhu se zamilovala. Canicross běhám od roku 2015, brzy jsem začala dělat veřejné výběhy a když jsem načerpala zkušenosti, začala jsem s tréninky a kurzy. Nejvíce mne baví práce s lidmi, kteří teprve přicházejí canicrossu na chuť a chtějí vstoupit do tohoto světa pravou nohou. Nejduležitější je pro mě zdravý a spokojený pes, kterého práce baví, a páníček, který se sportem neničí.

Tereza Pyrchalová

Liberec 603 288 869
Sportuji od malička, i když jako bývalému vrcholovému sjezdaři se mi běh moc nezamlouval. V roce 2020 ale přišel podnět a já jsem běhu zcela propadla. A protože jsem tvor zvídavý a učenlivý, chtěla jsem o zdravém a dlouhodobě udržitelném běhání vědět co nejvíc. Postupně jsem získala certifikaci jako trenér kondičního běhu 1.třídy, rekvalifikaci na výživového poradce a instruktora dechových technik Oxygen Advantage. Uchvátily mne hory a tak mě nejčastěji potkáte pobíhat někde v kopcích. Mohu vám pomoci nejen se zdravým během, ale i s dosažením vašich běžeckých cílů i s celkovou změnou životního stylu vč. stravy a správného dýchání. Těším se na setkání s vámi!

Ivča Šnoplová

Prostějov 731 543 003
Jsem běžkyně každým coulem. Běhání je něco, co mě baví a naplňuje. Snažím se všem ostatním ukázat, co na běhu mám tak moc ráda. Ráda experimentuju, možná i proto mám za sebou 24 hodinový závod, kde jsem zdolala 182,5 km, ale i rychlé 3 km na dráze. I díky tomu dokáži dobře poradit s tréninkem na „jakoukoliv" distanci. Vlastní zkušenosti jsou jedna věc, avšak vzdělání je nedílnou součástí každého dobrého trenéra. Momentálně jsem držitelka běžecké licence - trenér kondičního běhu II. třídy, také mám za sebou kurzy kineziotapingu, výživy pro sportovce a mnoho dalších. Zaměřuji se zejména na zdravý běh a na zvyšování kondice mých svěřenců.

Verča Dudková

Olomouc 775 367 390
S canicrossem jsem začínala v r. 2013 v Plzni pod vedením Honzy Bielika (Johnny Alaskan), od r. 2015 pořádám s Tomášem Kočím canicrossové výběhy a v současné době i kurzy pro začátečníky v Olomouci. Kromě canicrossu trénuji i agility a zkušenosti mám i s trénováním flyballu - odtud také pochází můj zájem o péči o pohybový aparát psa a s tím související činnosti.

Jiří Vlas

Plzeň 720197440
Z nuly trenérem trenérů? I tak se dá ... i když jsem už od mala sportoval, nikdy to nebyla úroveň víc než "hobby". Až kdysi, v době ne úplně dobré, jsem potkal Johnyho který mě postupně dovedl ke splnění svých běžeckých cílů. A nyní je na čase své zkušenosti předávat dále. Jen trochu jinak - fyzický trénink je věc jedna, ale nezapomínáme tak trochu na hlavu? Na okolí? Se mnou nebudete řešit "vteřiny na kilometr", ale to "jak začít", "udržet to", "neubližovat si".

Miloš Madron

Praha 608 952 891
Jsem trenér, nejsem blogger, tak s reelsy na Insta opravdu neporadím :-) Ale zase vám pomůžu dát tréninku smysl. Ať už je cílem zaběhnout nějaký závod, znovu získat sportovní postavu nebo prostě být v dobré kondici. Pokud cíl zatím nemáte, i s tím umím pomoci, tak není třeba čekat na Nový rok, první jarní den nebo kulaté narozeniny a začít hned, protože nejtěžší je udělat první krok. Moje heslo je: Jsem v lepší formě než jsem byl před rokem, ale v horší než budu za rok.

Helča Pechová

Svratka 725 611 827
Jsem bývalá reprezentantka v atletice, přes 20let běhám a stále mě to baví. Chceš si běhání také oblíbit a běhat zdravě? Přijď mezi nás - Rozběháme Svratku, a nebo si napiš o osobní trénink

Gabča Šindelářová

731 761 515
Běhám od r. 2018, kdy jsem po náročné životní situaci byla donucená opustit svoji komfortní zónu a běh prý funguje antistresově. Tak jsem to ze zvědavosti vyzkoušela😊Během roku 2019 (již s váhovým úbytkem 27kg) bylo jasné, že tohle je ta správná cesta a od té doby se věnuji nejen běhu, ale také výživě a celkově pohodovému životnímu stylu. Studuji Akademii TV a sportu PALESTRA (obor Wellness a balneo), masíruji v pivních lázních Zlatá kráva v Nepomuku a po absolvování trenérského kurzu trénuji běžce v Blovicích a okolí, kterým jsem schopná poskytnout i výživové a běžecké poradenství, wellness a sportovní masáže.