Poznávej Česko pohybem

Spojili jsme lásku k pohybu a poznávání nových míst. Vydej se na virtuální cestu s Rozběháčkem a poznávej ty nejkrásnější místa v ČR. Trasu dlouhou 695 km zdolej kdekoliv v rámci jakékoli aktivity. Je jen na tobě za jak dlouho výzvu splníš. Nahrávej zdolané kilometry, za které ti budou chodit pohlednice s příběhy. Sleduj svůj progres na mapě a těš se ze svých úspěchů.

SBÍREJ KILOMETRY A POZNÁVEJ ZAJÍMAVÁ MÍSTA Z ČR

Zdolej kdekoli a jakýmkoliv pohybem trasu dlouhou 695 km. Pravidelně nahrávej kilometry pod svým startovním číslem a pomyslně se posouvej na mapě, která je posetá těmi nejzajímavějšími místy v ČR. Po dosažení určité kilometráže obdržíš email s pohlednicí a informacemi o místech, která jsi potkal. Čeká tě 18 pohlednic s více než padesáti tipy na výlety. Splnění výzvy není časově omezeno a jediné, co od tebe budeme chtít je fotka z aktivity nebo screenshot z měřící aplikace jako důkaz, že ses zvedl z gauče.

ZASLUŽ SI KOVOVOU MEDAILI

Oslav zdolání výzvy unikátní kovovou medailí, která ti bude připomínat zážitek z poznávání České republiky a překonání sebe samého. Medaile dorazí poštou na tvojí adresu do 14 dnů od splnění výzvy.

SLEDUJ SVŮJ POSTUP PO TRASE

Nahrávej kilometry a sleduj, jak se pohybuješ po mapě, která ti přijde do emailu. Průměrně každých 38 kilometrů na tebe čeká pohlednice s příběhem.

DOBRODRUŽSTVÍ S ROZBĚHÁČKEM

Na cestách tě bude doprovázet parťák Rozběháček. Příběhy z míst, které po cestě pomyslně potkáš, ti budou chodit do emailu po dosažení určité kilometráže. Rozběháček se nejenom rád hýbe a poznává, ale také si dopřeje dobré jídlo, odpočinek a zábavu. Těšit se tak můžeš na ty nejkrásnější místa v České republice - přírodní památky, hrady, zámky, rozhledny, ale i na místní restaurace, zábavná místa a různé wellnesy a hotely. 

ZÍSKEJ TIPY NA VÝLETY

Výzva tě zavede nejenom na ty nejzajímavější místa v ČR od úchvatných přírodních úkazů, až po startobylé hrady opředené pověstmi. Přinese ti i tipy na více než padesát dalších míst, které můžeš navštívit. Můžeš tak vyrazit poznávat tato místa třeba s celou rodinou na vlastní kůži. Na konci výzvy ti totiž bude odtajněna celá detailní mapa kudy ses virtuálně pohyboval.


 Fotografie k použití projektu od autorů © Czechtourism, Libor Sváček a Shutterstock

      REGISTRACÍ ZÍSKÁŠ

  • Elektronické startovní číslo na které budeš sbírat své kilometry
  • 18 pohlednic ze zajímavých míst z ČR
  • Více než 50 tipů na výlety
  • Dobrodružný příběh s Rozběháčkem
  • Slevy od partnerů

    POŘADATELÉ